نسخه اول Valkyria Chronicles در راه نینتندو سوییچ

شرکت سگا در رویداد SEGA Fes ۲۰۱۸ اعلام کرد که نسخه اول این بازی برای نینتندو سوییچ پورت می شود.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
نسخه اول Valkyria Chronicles در راه نینتندو سوییچ
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

همچنین تریلر جدیدی از نسخه چهارم بر روی این کنسول منتشر شد.

در طی این رویداد مشخص شد که نسخه اول این سری قرار است پاییز امسال به صورت انحصاری بر روی فروشگاه Eshop ژاپن منتشر شود. قیمت این بازی ۱۹۹۰ ین (تقریباً معادل ۱۸.۵ دلار) خواهد بود اما کسانی که بازی Valkyria Chronicles ۴ را خریداری کنند، می توانند با پرداخت ۵۰۰ ین (تقریباً ۴.۵ دلار) صاحب نسخه اول شوند. لازم به ذکر است که بازی Valkyria Chronicles به همراه تمامی بسته های الحاقی در دسترس خواهد بود.

همچنین ظاهراً نسخه نینتندو سوییچ این بازی دیرتر به دست طرفداران ژاپنی می رسد و به جای تابستان، این عنوان در پاییز منتشر می شود. احتمالاً این تاخیر برای این است که نسخه های اول و چهارم با هم در دسترس کاربران قرار بگیرند. لازم به ذکر است که این تغییر تنها شامل ژاپن می شود و نسخه های غربی این بازی در زمان تعیین شده عرضه خواهند شد.

نسخه پلی استیشن ۴ بازی Valkyria Chronicles هم اکنون در ژاپن عرضه شده است. در حالی که نسخه غربی این عنوان پاییز امسال برای پلتفرم های نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

با اینکه این عنوان هنوز در حال طی کردن مراحل توسعه است اما شرکت سگا ویدیوی اجرای نسخه نینتندو سوییچ این بازی در حالت دستی را منتشر کرد.

شما می توانید ویدیو منتشر شده را در پایین مشاهده کنید.

نسخه اول Valkyria Chronicles در راه نینتندو سوییچ