کات سین های Death Stranding چشمان شما را ذوب خواهند کرد

جردن وگت-رابرتز (Jordan Vogt-Roberts) کارگردان فیلم موفق Kong: Skull Island در صفحه توییتر خود درباره بازی بسیار مورد انتظار Death Stranding گفته است میان پرده های (کات سین =میان پرده ) آن بسیار شگفت انگیر خواهند بود. با ما همراه باشید.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
کات‌سین‌های Death Stranding چشمان شما را ذوب خواهند کرد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نظر می رسد این روز ها بازی Death Stranding روند توسعه و ساخت خود را به خوبی طی می کند. بر اساس توییترهای منتشر شده، مراحل ضبط حرکات موشن کپچر (Motion Capture) بازی به خوبی درحال پیش روی هست. این برای افرادی که حداقل یکی از عناوین این کارگردان نابغه و خوش ذوق را تجربه کرده باشند خبر خوشحال کننده و هیجان انگیزی است. اگر عناوین پیشین این کارگردان را در نظر بگیریم، برای نمونه میان پرده های بازی فوق العاده محبوب Metal Gear Solid V: Ground Zeroes و The Phantom Pain نقش بسیار اساسی در موفقیت هیدو کوجیما داشته است. در کل می توان گفت “میان پرده ها” قدرت اصلی هیدو کوجیما هستند.

اخیرا خانم آیاکو تاچی (Ayako Touchy) دستیار شخصی آقای هیدو کوجیما، در یکی ار ست ها، تصویری از موشن کپچر آقای مَد میکلسن (Mads Mikkelsen) را که یکی از شخصیت های اصلی بازی است، به اشتراک گذاشته و آن را یک صحنه ی ” پر از لاین های نفس گیر” خواند.

در هین حال آقای جردن وگت-رابرتز که کارگردانی فیلم Metal Gear Solid را بر عهده دارد و یکی از دوستان بسیار صمیمی آقای هیدو کوجیما است، خاطر نشان کرد هنگامی که آن ست را اجرا می کردند در آن جا حضور داشته و کاملا تحت تاثیر آنچه که دیده بود، قرار گرفته است. او همچنین هنگامی که در یکی از ست ها دراز کشیده، یک عکس از خود گرفته است و در صفحه توییتر با این عنوان که ” میان پرده های Death Stranding چشمان شما را ذوب خواهند کرد ” آن را به اشتراک گذاشت.

در ادامه می توانید توییترهای مربوطه را مشاهده نمایید:

خانم آیاکو تاچی در صفحه توییتر خود گفت:

با کارگردانیِ هیدو کوجیما و حضور مد میکلسن به عنوان یکی از شخصیت های اصلی بازی، قطعا Death Stranding مملو از لاین های نفس گیر خواهد بود.

توییتر آقای جردن وگت-رابرتز در رابطه با میان پرده ها:

تمام روز مشغول نگاه کردن کارگردانی هیدو کوجیما بودم. میان پرده های Death Stranding چشمان شما را ذوب خواهند کرد.

هنوز تاریخ انتشار دقیق بازی Death Stranding اعلام نشده، اما انتظار می رود در سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه شود.

برای دریافت اطلاعات زیادتر از بازی Death Stranding باید تا E۳ ۲۰۱۸ صبر کرد. کاربران عزیز می توانید جدیدترین خبرهای مربوط به این بازی را در گیمفا دنبال کنید.