شایعه: در E۳ امسال از بازی Starfield رونمایی می شود

مدت زیادی است که طرفداران استودیو Bethesda در انتظار انتشار بازی Legendary Starfield از این استودیو هستند و بسیاری از آن ها امیدوار هستند که از این بازی در رویداد E۳ امسال رونمایی شود.

  1. دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷ ساعت ۲۲:۰۰ (۱ سال،۶ ماه قبل)
شایعه: در E3 امسال از بازی Starfield رونمایی می‌شود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بر اساس برخی اطلاعات جدید منتشر شده توسط یکی از کاربران در انجمن ResetEra، گفته می شود که از این بازی در E۳ امسال رونمایی خواهد شد و این بازی در پائیز امسال منتشر خواهد شد.

در ابتدا، کاربر AAMARMO یک موضوع عجیب در این انجمن ارسال کرد که بازی Starfield برای پلتفرم موبایل عرضه خواهد شد. بعد از آن، کاربر دیگری به نام Potterson به این موضوع واکنش نشان داد و اظهار داشت که این بازی برای پلتفرم موبایل های همراه منتشر نخواهد شد همچنین این بازی در پائیز امسال منتشر خواهد شد. او همچنین اظهار داشت که این بازی در E۳ امسال معرفی خواهد شد. اگر شما اطلاعات نادرست و غلط را در انجمن ResetEra منتشر کنید از این انجمن حذف خواهید شد. بر همین اساس مدیران انجمن ResetEra صحت پیام های کاربر Potterson را بررسی کرده اند.

به دنبال این اتفاق، مدیر انجمن ResetEra یعنی SweetNicole بیانیه زیر را منتشر کرد :

“در این زمان مدیران ما نمی توانند صحت پیام های منتشر شده توسط Potterson در این موضوع را تایید کنند. با این حال، این کاربر اطلاعاتی را با ما به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد که آنها می توانند در جای خود باقی بمانند. مانند همیشه، اعضای ResetEra مسئولیت هرچیزی که در این انجمن ارسال می کنند با تماما برعهده خودشان است.”

هم اکنون، به نظر می رسد که کاربر Potterson به نوعی این اطلاعات را از منبعی به دست آورده است، گرچه او یکی از اعضای این استودیو نیست و ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا اطلاعات منتشر شده توسط او صحت دارند یا خیر. نظر شما در این باره چیست؟ آیا این بازی در پائیز امسال منتشر خواهد شد؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.