کارگردان God of War: با پرداخت ۶۰ دلار تمام چیزی که می توانم را به شما می دهم

به نظر می رسد که کوری بارلوگ (Cory Barlog) به عنوان کارگردان نسخه ی جدید و به شدت مورد انتظار God of War، تمام چیزی که داشته را برروی آن گذاشته است تا بهترین تجربه ی ممکن را در اختیار طرفداران بگذارد.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
کارگردان God of War: با پرداخت ۶۰ دلار تمام چیزی که می‌توانم را به شما می‌دهم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به عقیده ی اکثریت بازی بازان، God of War ۲ به کارگردانی کوری بارلوگ، بهترین نسخه ی این سری است که در تمامی زمینه ها بهتر از نسخه ی پیشین خود عمل کرد و مکان ها، مکانیک ها، معماها، سلاح ها و باس های زیادتر و سیستم مبارزات بهتری را با خود به ارمغان آورد. حتی God of War ۳ هم شاید به کاملی این نسخه ظاهر نشد اما با این حال، به نظر می رسد که نسخه ی جدید God of War که باز هم توسط بارلوگ کارگردانی شده است، می خواهد داستان God of War ۲ را دوباره تکرار کند.

بارلوگ اخیراً در پلی استیشن بلاگ صحبت هایی راجع به God of War داشته و گفته است:

من همیشه با این موضوعِ ارائه ی بیش از حد محتوا درگیر بوده ام. به طور وسواسانه ای به اضافه کردن چیزهای جدید و بهبود و گسترش بازی ادامه می دهم چون نمی توانم چیزی را جا بگذارم. می خواهم که کل تجربه را ارائه دهم. شما شصت دلار پرداخت می کنید؟ تمام چیزی که من توانستم به شما بدهم را دریافت خواهید کرد.

با این اوصاف، خوشبختانه شاهد محتویات دانلودی یا پرداخت های درون برنامه ای و چنین مواردی در آینده نخواهیم بود و بازی کاملی را تجربه خواهیم کرد. God of War که با ۳۰ ساعت تجربه ی اکشن نقش آفرینی در یک محیط وسیع جهان آزاد، بزرگ ترین نسخه ی سری به حساب می آید، در ۲۰ آوریل (۳۱ فروردین) به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.