آترئوس ممکن بود هیچ گاه در God of War حضور نداشته باشد

یکی از نکات برجسته ای که تجربه عنوان God of War را بیش از پیش جذاب می کند، حضور پسر کریتوس یعنی آترئوس است؛ شخصی که باعث شد کریتوس هیولای خشمگین درون خود را کنترل کرده و به مانند یک پدر رفتار کند.

  1. چهارشنبه ۲۹ فروردین ۹۷ ساعت ۱۴:۵۴ (۱ سال،۴ ماه قبل)
آترئوس ممکن بود هیچ‌گاه در God of War حضور نداشته باشد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال به تازگی کوری بارلوگ، کارگردان عنوان God of War، طی مصاحبه ای با وب سایت GameSpot به این نکته اشاره می کند که ممکن بود شخصیت آترئوس در ابتدای کار از این پروژه کنار گذاشته شود.

آقای کوری بارلوگ اخیرا طی مصاحبه ای با وب سایت Gamespot به نکته جالبی در رابطه با عنوان God of War اشاره کرده است. به گفته وی، در مراحل اولیه ساخت عنوان God of War شرکت سونی عقیده داشت که شخصیت آترئوس باید از بازی حذف شود زیرا از نظر آن ها همراه کردن این شخصیت ها با یکدیگر می توانست بسیار چالش برانگیز باشد.

کوری بارلوگ صحبت های خود را با این جمله آغاز می کند که ” می توانست بسیار سخت باشد ” سپس ادامه می دهد:

در مراحل اولیه، مدیران سونی رو به من کرده و گفته اند : مرد، این موضوع می تواند بسیار گران تمام شود ما همین حالا نیز چالش های بسیاری را پیش روی داریم و به نظر می رسد این دیگر خیلی زیاد است. من برگشتم و به آن ها گفتم: بسیار خب اگر این شخصیت آترئوس نباشد پس چه می تواند باشد؟ آیا بدون حضور وی بازی بسیار متفاوتی را شاهد خواهیم بود؟ سپس من برای آن ها مثالی زدم و گفتم به مانند فیلم All Is Lost با بازی رابرت ردفورد، بدون آترئوس ما یک شخصیت زیادتر نخواهیم داشت که در اکثر مراحل بازی صامت است اما گاهی با خود حرف زده و تنها چیزی که در بازی می شنویم صحبت هایی به زبان نورس است که شما متوجه نخواهید شد  چه کسی از چه چیزی صحبت می کند.

در پایان اگرچه پیشنهاد کوری بارلوگ در رابطه با آترئوس کمی فراتر از آن چه بود که مدیران سونی انتظار آن را داشته اند ( این موضوع برای مدیران سونی معقول نبوده و ریسک بزرگی به حساب می آمد ) آن ها به کوری بارلوگ پاسخ مثبت داده اند تا کار خود را در زمینه توسعه شخصیت آترئوس پیش برده و این موضوع باعث شد تا God of War به یکی از محبوب ترین عناوین این سری تبدیل شده و بالاترین امتیاز را در میان عناوین انحصاری پلی استیشن ۴ کسب کند.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا نبود شخصیت آترئوس می توانست در تجربه بازی اختلالی ایجاد کند؟ نظرات خود را با ما حتما به اشتراک بگذارید.

عنوان God of War در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۷( ۲۰ آوریل ۲۰۱۸ ) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.