جدیدترین به روزرسانی بازی God of War منتشر شد

به تازگی جدیدترین به روزرسانی بازی God of War با شماره ۱٫۱۵ منتشر شده است که عملکرد بازی را بهبود می بخشد و در پایداری آن تاثیر گذار است. جزئیات زیادتر را در ادامه خبر مشاهده کنید.

  1. جمعه ۷ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۹:۰۸ (۱ سال،۳ ماه قبل)
جدیدترین به‌روزرسانی بازی God of War منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تقریبا یک هفته از انتشار رسمی بازی God of War می گذرد، عنوانی که توانست لقب برترین انحصاری کنسول پلی استیشن ۴ را به دست آورد و با ثبت نمرات فوق العاده و باورنکردنی، به یک شاهکار بزرگ تبدیل شود. در حال حاضر افراد زیادی مشغول تجربه بازی God of War هستند و عده ای هم حتی آن را به طور کامل به پایان رسانده اند. بدون شک تنها کاری که سازنده این بازی یعنی استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) می بایست بعد از انتشار این بازی انجام می داد، انتشار برزورسانی های کاربردی و پشتیبانی از God of War بود که در یک هفته گذشته، این امر به خوبی انجام شده است. ما در این هفته شاهد انتشار چند بروزرسانی برای بازی فوق العاده God of War بودیم که زیادتر تمرکز آن ها بر روی حل مشکلات بازی و باگ های آن بود. همچنین در یکی از بروزرسانی های بازی، این امکان برای کاربران فراهم شد تا اندازه نوشته های بازی را به دلخواه تغیر دهند. این تنظیمات در بخش Accessibility بازی برای کاربران قابل دسترس است.

حال به تازگی بروزرسانی دیگری برای عنوان God of War با شماره ۱٫۱۵ منتشر شده است که طبق توضیحات مرتبط با آن، مثل بروزرسانی های قبلی تمرکز خود را بر روی حل مشکلات بازی و بهبود بخشیدن به پایدای آن می گذارد. یکی از اقداماتی که سونی و استودیو سانتا مونیکا قصد دارند بزودی آن را در بازی انجام دهند، اضافه کردن بخش Photo Mode است که پس از انتشار بازی، یک تیم کوچک و مستقل، در حال کار بروی آن هستند و بزودی نتیجه کامل را به بازی ارائه می دهند.

کاربران در حال حاضر می توانند این بروزرسانی جدید را در کنسول خود دانلود کنند و به تجربه ادامه بازی بپردازند.