سازندگان Bulletstorm با همکاری اسکوئر انیکس بر روی عنوان AAA جدیدی کار می کنند

استودیوی People Can Fly، سازنده ی عناوین Bulletstorm ،Painkiller و Gears of War: Judgment به تازگی اعلام کرده است که این استودیو با همکاری شرکت اسکوئر انیکس بر روی توسعه ی عنوان AAA جدیدی کار می کند.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
سازندگان Bulletstorm با همکاری اسکوئر انیکس بر‌روی عنوان AAA جدیدی کار می‌کنند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

استودیوی People Can Fly در سال ۲۰۱۴ و مدت کوتاهی پس از عرضه ی عنوان Bulletstorm به استودیوی اپیک گیمز ملحق شد و این دو با همکاری یکدیگر عنوان Gears of War: Judgment را توسعه داده و به بازار عرضه کرده اند. مدت کوتاهی پس از آن استودیوی People Can Fly در سال ۲۰۱۵ رسما به فعالیت مستقل خود ادامه داد. با این حال پس از عرضه ی نسخه ی بازسازی شده ی عنوان Bulletstorm در سال گذشته، دیگر خبری از برنامه های این استودیو نداشتیم تا این که روز گذشته آقای سباستین ووجیکووسکی (Sebastian Wojciechowski)، مدیر عامل استودیوی لهستانی People Can Fly، رسماً اعلام کرد که آن ها با همکاری اسکوئر انیکس و یک استودیوی دیگر بر روی توسعه عنوان AAA جدیدی کار می کنند:

ما تصمیم گرفتیم در سال ۲۰۱۷ استودیوی جدیدی در انگلستان و شهر نیوکاسل تاسیس کرده تا نه تنها استعداد های برتر این کشور در زمینه ی بازی سازی بلکه بهترین سازندگان بازی های ویدیوی انگلستان را نیز جذب کنیم و در نظر داشته تا تعداد سازندگان را تا ۱۲ الی ۱۸ ماه آینده به ۲۰ یا ۳۰ نفر افزایش دهیم. هنگامی که CI Games تصمیم گرفت تا فعالیت های خود را تغییر دهد، ما نیز سریعاً تصمیم گرفته تا استودیوی جدیدی در شهر ژشوف لهستان تاسیس کرده و به این سازندگان بزرگ( CI games) اجازه دهیم تا با یکدیگر در قالب یک تیم همکاری کرده و در ساخت عنوانی که ما بر روی آن کار می کنیم نیز مشارکت داشته باشند.

هر سه استودیو به صورت هم زمان بر روی توسعه ی عنوان AAA جدیدی همکاری می کنند که متاسفانه آقای وجکووسکی در رابطه با جزییات آن صحبتی نکرد. شاید به زودی طی رویداد E۳ ۲۰۱۸ و در کنفرانس شرکت اسکوئر انیکس، اطلاعات و جزییات زیادتری در رابطه با این عنوان در دسترس قرار گیرد.