تریلر هنگام عرضه ‎ی قسمت دوم عنوان The Council با نام Hide and Seek منتشر شد

پس از انتشار اپیزود اول از عنوان ماجراجویی اپیزودی The Council، استودیوی بیگ بَد وُلف و فوکوس هوم اِنتراکتیو به تازگی قسمت دوم این عنوان را با نام Hide and Seek عرضه کرده و تریلر هنگام عرضه ی آن را نیز منتشر ساخته است.

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
تریلر هنگام عرضه‌‎ی قسمت دوم عنوان The Council با نام Hide and Seek منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

قسمت دوم عنوان The Council نام دارد و در ادامه ی ماجراهای قسمت اول، یکی از مهمانان لُرد Mortimer به قتل رسیده است و حال شخصیت اصلی بازی یعنی Louis de Richet  باید تحقیق کرده و قاتل را پیدا کند که در این ماجراجویی، اسرار زیادی در ارتباط با لُرد Mortimer که فرد بسیار مرموزی است، فاش می شود.

حال به تازگی تریلر هنگام انتشار قسمت دوم عنوان The Council نیز منتشر شده است که شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر هنگام عرضه‌‎ی قسمت دوم عنوان The Council با نام Hide and Seek منتشر شد

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی بازانی که سیزن پس عنوان The Council را خریداری کرده باشند، هم اکنون به قسمت دوم این عنوان دسترسی خواهند داشت ولی سایر کاربران که اپیزودها را به صورت جداگانه تهیه می کنند، باید تا فردا و انتشار رسمی آن صبر کنند. به علاوه بازی بازان برای تجربه ی قسمت دوم باید حتماً قسمت اول این عنوان یعنی The Mad Ones را تجربه و به اتمام رسانده باشند. عنوان The Council هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس قرار دارد.