رسماً تایید شد: بازی Battlefield V هفته آینده معرفی خواهد شد

تاکنون می دانستیم که نسخه جدیدی از سری بازی های محبوبِ تیراندازی Battlefield در دست ساخت و توسعه قرار دارد و قرار است فصل پائیز سال جاری وارد بازار گردد.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
رسماً تائید شد: بازی Battlefield V هفته آینده معرفی خواهد شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در حال حاضر اما تاریخ دقیق رونمایی از جدیدترین نسخه این مجموعه مشخص و اعلام شده است.

نسخه مورد بحث که به صورت رسمی Battlefield V نام گذاری شده است حدود یک هفته دیگر و به طور مشخص در روز پنج شنبه ۳ خرداد ماه (۲۳ می ۲۰۱۸ میلادی) به صورت جهانی معرفی و رونمایی خواهد شد. الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و دایس (DICE) ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز پنج شنبه با پخش زنده از طریق سرویس های یوتیوب (YouTube)، توییچ (Twitch) و دیگر سرویس های استریم از این بازی رونمایی به عمل خواهند آورد.

Battlefield V جدیدترین نسخه این سری پس از عنوان Battlefield ۱، محصول سال ۲۰۱۶ میلادی، خواهد بود گرچه شماره گذاری این دو نسخه آخر کمی عجیب و غریب به نظر می رسد. لازم به ذکر است که آخرین نسخه این سری که با شماره اصلی عرضه گردید، بازی Battlefield ۴ بود که در سال ۲۰۱۳ میلادی منتشر شد. همچنین دو سال پس از آن و در سال ۲۰۱۵ میلادی نیز نسخه ای فرعی از این سری تحت عنوان Battlefield Hardline وارد بازار شد.

بزرگترین پرسشی که در خصوص بازی Battlefield V مطرح است، دوره زمانی ای است که بازی در آن جریان خواهد داشت. اینطور تصور می شود که این بازی دنباله Battlefield ۴ خواهد بود هرچند عده ای بر این باورند که ممکن است این بازی در دوره تاریخی دیگری جریان داشته باشد.

مطمئناً هفته آینده به پاسخ سوالات خود خواهیم رسید. انتظار می رود که بازی Battlefield V بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه و منتشر گردد.