مزایای پیش خرید Rage ۲ مشخص شد

به لطف لو رفتن Rage ۲ در یک خورده فروشی، ظاهرا این عنوان کمی زودتر از موعد مقرر معرفی شد. اگرچه با معرفی شدن این عنوان جزییات زیادی در دسترس قرار نگرفته است اما حداقل می دانیم که این عنوان با همکاری آید سافتور (id Software) و استودیو اولانچ (Avalanche Studios) ساخته و توسط بتسدا (Bethesda) منتشر خواهد شد.

  1. ۸ ماه قبل
مزایای پیش خرید Rage 2 مشخص شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

Rage ۲ عنوانی آخرالزمانی و جهان باز است که دنیایی شبیه به Mad Max دارد. یک ستاره دنباله دار به زمین برخورد کرده و ۸۰ درصد جمعیت آن را از بین برده است. حال زندگی برای جمعیت باقی مانده بسیار سخت شده، صدای گلوله و انفجار به امری عادی تبدیل شده و هرج و مرج فرمانروایی می کند. شما می توانید با وسایل نقلیه درون بازی به مبارزه بپردازید، البته با توجه به اینکه استودیو اولانچ سازنده عنوان Mad Max در ساخت این عنوان دست داشته است، زیاد هم جای تعجب ندارد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تصمیم گرفته اید این عنوان را پیش خرید کنید احتمالا از خود می پرسید که این پیش خرید چه مزایایی به همراه خواهد داشت.

مزایای پیش خرید Rage 2 مشخص شد

شما با پیش خرید Rage ۲ به مزایای زیر دست خواهید یافت

  • ماموریت اختصاصی Cult of the Death God
  • کلت Settler
  • زره Nicolas Raine شخصیت اصلی نسخه اول
  • وسیله نقلیه ایی با نام Monster

به نظر می رسد برای گرفتن این مزایا شما باید ماموریت اختصاصی Cult of the Death God را به پایان برسانید. عنوان Rage ۲ در بهار سال ۲۰۱۹ برای  پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.