تاریخ آغاز بتای محدود The Crew ۲ مشخص شد

یوبی سافت به تازگی تاریخ آغاز و جزئیات بتای محدود عنوان مورد انتظار The Crew ۲ برای رایانه های شخصی و کنسول ها را به اشتراک گذاشته است.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
تاریخ آغاز بتای محدود The Crew 2 مشخص شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بتای محدود The Crew ۲ قرار است در ۳۱ مه (۱۰ خرداد) برروی تمامی پلتفرم هایش برگزار شود و در ۴ ژوئن (۱۴ خرداد) نیز به پایان برسد. به گفته ی یوبی سافت، در این بتا اولین سطح از سیستم پیشرفت بازی را در چهار حالت Street Race ،Rally Raid ،Powerboat و Aerobatics تجربه می کنید. برای تجربه ای هرچه هیجان انگیزتر، بازیکنان می توانند از قابلیت Fast-Fav استفاده کرده و بسته به مسیری که با آن مواجه خواهند شد، نوع وسیله ی خود را فوراً و مستقیماً تغییر دهند؛ یک هواپیمای در حال پرواز بر فراز سان فرانسیسکو تنها با یک دکمه می تواند به قایقی تندرو تبدیل شود.

در این بتا نه تنها کل نقشه ی بازی در دسترس بازیکنان است بلکه لاین آپ کامل وسایل نقلیه هم در اختیارشان قرار خواهد داشت. همچنین تمامی شرکت کنندگان بتا قادر به حضور در یک مسابقه ی ویژه با نام Motor Trend Classic Challenge بوده و یک کت چرمی به عنوان جایزه برای استفاده در داخل بازی نهایی دریافت خواهند کرد.

The Crew ۲ در ۲۹ ژوئن مصادف با ۸ تیر ۱۳۹۷ برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می گردد. افرادی که قصد شرکت در بتای محدود این بازی را دارند، هم اکنون می توانند از طریق وب سایت رسمی بازی اقدام به ثبت نام کنند.