Borderland ۳ هنوز معرفی نشده تاخیر خورد

Take Two کمپانی مادر Rockstar Games و ۲K Games امروز رسما اعلام کرد که یکی از بازی های بزرگ و معرفی نشده ی شرکت ۲K با تاخیر مواجه شده است.

  1. ۸ ماه قبل
Borderland 3 هنوز معرفی نشده تاخیر خورد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بر اساس گزارش مالی منتشر شده، Take Two گفته است که “یکی از بازی های مورد انتظار از بزرگترین سری بازی های شرکت ۲K ” برای عرضه در سال مالی ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.

این بازی در ابتدا برای عرضه در سال مالی ۲۰۱۹ یعنی از آپریل ۲۰۱۸ تا مارچ ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده بود. حال باید در بازه ی مشابه برای سال مالی ۲۰۲۰ منتظر عرضه ی این بازی باشیم.

تیم مدیریتی این شرکت در توضیح این تاخیر گفته است بازی برای توسعه به زمان زیادتری نیاز دارد و آنها نسبت به عرضه ی این بازی هیجان زده هستند و انتظار عملکردی فوق العاده از این بازی دارند.

مدیر ارشد مالی Take Two آقای Goldstein بیان کردند که بخشی از تبلیغات این بازی برای سال مالی جاری در نظر گرفته شده است. با توجه به حضور این شرکت در مراسم E۳ پیش رو، می توان امیدوار بود که بازی مورد نظر در این مراسم معرفی شود.

این کمپانی مدت هاست که در باره ی این بازی “مورد انتظار” صحبت می کند ولی تا امروز این بازی رسما معرفی نشده است. با توجه به خبرهایی که از روند ساخت بازی Borderland ۳ منتشر شده است، ممکن است این بازی مرموز همان نسخه ی جدید این سری پر طرفدار باشد. اگرچه مدیر Gearbox آقای رندی پیچفورد (Randy Pitchford) گفته است که شاید این بازی در مراسم E۳ حضور نداشته باشد ولی این موضوع رسما تایید نشده است.

احتمال دیگر این است که این بازی همان نسخه ی جدید و در دست توسعه ی Bioshock باشد. طبق گزارش ها نسخه ی جدید این بازی در یک استودیو در شهر کالیفرنیا در حال ساخت می باشد.

با توجه به نزدیک بودن مراسم E۳ زمان زیادی تا معرفی بسیاری از بازی های جدید نمانده است و ممکن است بازی های شرکت Take Two نیز در این مراسم حضور داشته باشند. فقط باید کمی منتظر بمانیم.