تبلیغ بزرگ بازی Spider-Man برای E۳

یکی از اعضای تیم سازنده بازی Spider-Man عکسی از پوستر بزرگ بازی Spider-Man برای E۳ منتشر نمود.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
تبلیغ بزرگ بازی Spider-Man برای E3
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تقریبا یک ماه دیگر نمایشگاه E۳ آغاز خواهد شد و قرار است شاهد اخبار و نمایش های بی نظیری در E۳ امسال شاهد باشیم. از گیمپلی و اطلاعات جدیدی از بازی های انحصاری سونی گرفته تا معرفی عناوینی که خیلی وفت است منتظر رونمایی آن ها هستیم.

شرکت سونی اعلام کرده که بازی های The Last of Us part ۲، Ghost of Tsushima، Death Stranding و بازی Spider-Man ساخته استودیو اینسومنیاک گیمز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. حال یکی از عوامل استودیو اینسومنیاک گیمز عکسی از پوستر بزرگی که از بازی Spider-Man برای E۳ درحال آماده شدن است منتشر کرده است.

“خودتونو برای E۳ آماده کنید!

این پوستر در واقع همان طرح روی جلد این عنوان می باشد که درحال نقش بستن برروی دیوار است. در E۳ سال گذشته طرح روی جلد عنوان God of War بود که با همین ابعاد برروی دیوار نقاشی شده بود و برای اولین بار از طرح روی جلد این عنوان رونمایی کرد.

قرار است شاهد اخبار و نمایش های بسیار مهمی از این بازی در E۳ امسال باشیم. استودیو اینسومنیاک گیمز در حساب توئیتر خود اعلام کرده که در E۳ چیزهای جدیدی به نمایش خواهند گذاشت. این استودیو در سال گذشته برای اولین بار از گیمپلی این بازی رونمایی گرد و نمایشی ۸ دقیقه ای از این عنوان پخش کرد که مورد استقبال طرفداران قرار گرفت.

بازی Spider-Man در ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ یعنی جمعه ۱۶ شهریور امسال بصورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. کنفرانس سونی در روز ۲۲ خرداد ساعت ۵:۳۰ صبح برگزار خواهد شد و شما می توانید بصورت زنده اخبار E۳ را از وب سایت گیمفا دنبال نمائید.