تیک تو طی رویداد E۳ ۲۰۱۸ بازی جدیدی را معرفی نخواهد کرد

آقای کارل اسلاتف، مدیر عامل شرکت تیک تو، طی کنفرانس مالی سال ۲۰۱۸ در رابطه با برنامه ی این شرکت برای حضور در رویداد E۳ ۲۰۱۸ صحبت هایی ارائه داد و به این نکته اشاره کرد که آن ها برنامه ای برای معرفی بازی های جدید طی این رویداد نخواهند داشت.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
تیک تو طی رویداد E3 2018 بازی جدیدی را معرفی نخواهد کرد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

کنفرانس مالی شرکت تیک تو اصلا خبرهای خوبی برای بازی بازان به همره نداشته است. پس از این که رَندی پیچفورد اعلام کرد که عنوان مورد انتظار این شرکت که احتمالا Bordelands ۳ باشد، در رویداد E۳ ۲۰۱۸ غایب خواهد بود و انتشار آن تا سال ۲۰۲۰ نیز به تعویق افتاده است، آقای کارل اسلاتف، مدیر عامل شرکت تیک تو شوک دیگری به بازی بازان وارد کرد. ایشان در جریان کنفرانس مالی شرکت تیک تو در رابطه با برنامه های این شرکت برای حضور در رویداد E۳ ۲۰۱۸ به صحبت پرداخت و اظهار داشت که این دو شرکت ( یعنی تیک تو و راک استار ) هیچ برنامه ای برای معرفی بازی های جدید طی این رویداد ندارند.

البته شاید منظور آقای اسلاتف این بوده که شرکت تیک تو قصد دارد عناوین جدید خود را تا قبل از E۳ ۲۰۱۸ رونمایی کند؛ چه بسا که این روزها شاهد موضوع مشابهی در رابطه با عناوین Rage ۲ و Black Ops ۴ هستیم. در هر صورت برای مشخص شدن این موضوع باید تا رویداد E۳ ۲۰۱۸ منتظر بمانیم.

همرسانی نوشتار: