گیمینگ به معنای واقعی کلمه با کارت های گرافیک سری MSI RADEON RX MECH ۲

MSI، از بزرگ ترین شرکای تجاری AMD و از برندهای محبوب کارت گرافیک میان گیمرها، سری تازه ای از کارت های گرافیک خود را با نام MECH معرفی کرد.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
گیمینگ به معنای واقعی کلمه با کارت‌های گرافیک سری  MSI RADEON RX MECH 2
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این سری مبتنی بر پردازنده های گرافیکی سری AMD Radeon RX۵۰۰ است و از ویژگی های جدیدی بهره می برد که در ادامه می توانید با آنها آشنا شوید.

سری Radeon RX MECH با برخورداری از یک راهکار خنک سازی جدید، نه تنها امکان دست یابی به فرکانس هسته و حافظه بالاتر را می دهد، بلکه عملکرد در بازی ها را نیز افزایش می دهد. خنک کننده کارت های سری MECH از یک طراحی ظاهری متمایز کننده جدید بهره می برد که با دارا بودن رگه هایی به رنگ سرخ آتشین در بخش محفظه، نگاه ها را به خود خیره می کند. لوگو آشنای MSI Dragon یا همان اژدهای MSI نیز دارای نورپردازی RGB LED با توانایی نمایش ۱۶٫۷ میلیون رنگ مختلف است تا به بهترین نحو ممکن با حس و حال گیمر یا رنگ بندی سیستم هماهنگ شود.

گیمینگ به معنای واقعی کلمه با کارت های گرافیک سری  MSI RADEON RX MECH 2

این کارت ها مبتنی بر طراحی تمام اختصاصی در بخش برد PCB هستند و در ساخت آنها از قطعات بادوام و مرغوب رده نظامی Military Class ۴ استفاده شده است که از طریق افزایش پایایی، امکان استخراج نهایت کارایی را به شما می دهد. بک پلیت یا همان صفحه پشتی فلزی مات کارت گرافیک نیز افزون بر افزایش زیبایی ظاهری، به تقویت استحکام کارت های MECH ۲ کمک می کند.

گیمینگ به معنای واقعی کلمه با کارت های گرافیک سری  MSI RADEON RX MECH 2

طراحی خنک سازی جدید سری MECH

فن های MSI TORX Fan ۲.۰ که جوایز متعددی را از آن خود کرده اند، نسخه بهبود یافته ای از فن های به ثبت رسیده MSI TORX Fan  هستند که از طریق ایجاد ۲۲ درصد فشار هوای زیادتر نسبت به طراحی های رایج، به عملکرد خنک تر و تولید آلودگی صوتی کمتر می انجامد.

حرارت گیر آلومینیومی بزرگ این خنک کننده از طریق لوله های ناقل گرما ۶ میلی متری با هسته مسی نیکل اندود شده در تماس است که در ترکیب با خمیر رسانای گرمای مرغوب، پردازنده های گرافیکی AMD Polaris  را به آسانی خنک نگه می دارد. قسمت انتهایی لوله های ناقل گرما بکار رفته در این خنک کننده دارای شکل چهار ضلعی است که به دفع حداکثری گرما کمک می کند.

فناوری اختصاصی کنترل گردش هوا

با بهره گیری از اصول پیشرفته آیرودینامیک، فناوری انحصاری Airflow Control Technology حجم هوای زیادتری را به سمت لوله های ناقل گرما هدایت می کند تا گرما به بهترین نحو ممکن دفع شود. بازتاب دهنده های تعبیه شده در بین شبکه های حرارت گیر نیز سطح زیادتری از حرارت گیر را  با هوای ایجاد شده توسط فن ها درگیر می کنند که به کاهش دما و خلق تجربه ای بهتر از گیمینگ می انجامد. همچنین سری MECH   از طراحی موسوم به SuperSU برای لوله های ناقل گرما بهره می برد که بهترین راهکار موجود برای استفاده در کارت های گرافیک است. در این خنک کننده پردازنده گرافیکی با یک هسته مسی بزرگ در تماس است که گرمای جذب شده توسط آن از طریق لوله های بزرگ ناقل گرما ۶ میلی متری به حرارت گیر منتقل می شود تا توسط گردش هوای ایجاد شده توسط فن ها دفع شود.

MSI  با کاستن از طول غیر مفید لوله های ناقل گرما و بهره گیری از طراحی SU، راندمان آنها را بالا برده است.

MSI GAMING APP

برنامه MSI Gaming App به گیمرها امکان سوییچ سریع بین هر یک از حالت های اورکلاکینگ، گیمینگ و عملکرد بی صدا را می دهد تا به بسته به نیاز خود، بتوانند به آسانی تنها با یک کلیک به حالت مورد نظر خود سوییچ کنند. آخرین نگارش از این برنامه با قابلیت«One-click to VR» همراه است که تنها با چند کلیک، تنظیمات سیستم شما را برای خلق بهترین تجربه واقعیت مجازی بهینه سازی می کند. همچنین این برنامه دارای انبوهی از قابلیت های مفید نظیر EyeRest است که کیفیت تصویر را بهبود می بخشد یا Dragon Eye  حین گیمینگ امکان تماشای یوتوب یا استریم کردن را به شما می دهد. یکی دیگر از قابلیت های Gaming App  به سربرگ LED Control مربوط می شود که به گیمرها امکان انتخاب از میان ۵ حالت نورپردازی منحصر به فرد را می دهد تا جلوه نمایش مناسب برای هر بازی را اعمال کنند.

فروش مدل های MSI Radeon RX ۵۸۰/۵۷۰ MECH ۲ از ماه ژوئیه در سراسر جهان آغاز می شود.