E۳ ۲۰۱۸ | تریلر معرفی و گیم پلی Dying Light ۲ منتشر شد

در طی مراسم E۳ ۲۰۱۸ شرکت مایکروسافت (Microsoft) از عناوین زیادی رونمایی شد که یکی از آن ها Dying Light ۲ بود.

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
E3 2018 | تریلر معرفی و گیم‌پلی Dying Light 2 منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال تریلر معرفی و گیم پلی این عنوان به همراه جزییاتی از نحوه روایت داستان منتشر شده است.

داستان Dying Light ۲ با توجه به تصمیمات گرفته شده توسط بازیکنان، متغیر خواهد بود. برای این امر، گزینه های زیادی برای تصمیم گیری در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. اگر شما می خواهید شخصیتی قهرمان و یا شخصیتی شرور باشید، باید هر از گاهی به تصمیماتی که می گیرید، دقت کنید.

داستان Dying Light ۲ در یک دنیای مدرن تاریک روایت خواهد شد، جایی که بازیکنان باید با اتکا به مهارت های خود در پارکور و مبارزات رو در رو، انتخاب های درستی از انجام این مبارزات داشته باشند.

ما رابطه ی نزدیکی با جامعه بازیبازان خود داریم، و ما به صورت واضح صدای درخواست آن ها برای عرضه ی یک نسخه جدید را می شنیدیم. می دانم که بیش از حد آن ها را منتظر نگه داشته ایم. پس من در حالی که هیجان زده ام از Dying Light ۲ رونمایی می کنم. Dying Light ۲ دنباله ای جسورانه خواهد بود که در آن به ترکیب موارد موفق نسخه اول و راه های کاملا جدیدی برای بازی، پرداخته ایم. برای اولین بار در این سری، بازیکنان این توانایی را دارند که با تصمیم گیری های خود، داستان بازی را شکل دهند. در طول داستان، مبارزات و پارکور بازی، تعریف تازه ای از آزادی عمل را ارائه می دهند.

می توانید تریلر منتشر شده را در قسمت زیر مشاهده کنید. Dying Light ۲ در تاریخ نامشخصی برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

E3 2018 | تریلر معرفی و گیم‌پلی Dying Light 2 منتشر شد

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p