مارک دارا اطلاعات جدیدی از عنوان Anthem ارائه داد

در مراسم EA Play، تریلری سینماتیک و همچنین تریلری ۴ دقیقه ای از گیم پلی عنوان Anthem به نمایش درآمد.

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
مارک دارا اطلاعات جدیدی از عنوان Anthem ارائه داد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال مارک دارا (Mark Darrah) مدیر اجرایی بازی، چند روز گذشته را در توییتر گذرانده و به سوالات طرفداران پاسخ داده است که اطلاعات زیادتری در مورد بازی ارائه می دهد.

مارک دارا در واکنش به سوالی در مورد پایان بازی و اینکه چه موضوعی بازی بازان را مجاب خواهد کرد تا دوباره به بازی برگردند، توضیحات زیر را ارائه داد:

یکی از جنبه های عالی جهان بازی این است که خدایان آن، این جهان را ناتمام رها کرده اند. این موضوع به ما این فرصت را می دهد که تغییراتی را ایجاد دهیم که بر روی شیوه اساسی تجربه شما تاثیر خواهد گذاشت. داستان یک نقطه اوج و نتیجه نهایی خواهد داشت، اما بازی بعد از آن نیز ادامه خواهد یافت.

دارا در مورد این موضوع که زره و تجهیزات شما ثابت خواهد بود و یا این که می توان در موقعیت های ویژه ای از آن خارج شد، اطلاعات چندانی ارائه نداد:

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که کل سیستم غارت و پیشرفت را در یک زمان ارائه دهیم تا همه چیز به صورت هماهنگ پیش رود.

او همچنین اشاره کرد که بازی سیزن پس نخواهد داشت و به جای آن “محتویات پس از انتشار” عرضه خواهد شد که در آن داستان بازی و فضاهای جدید آن برای همه قابل تجربه خواهد بود.

او در مورد پیشرفت داستان و دیدگاه اول شخص بازی گفت:

بعضی از مناطق بازی بسیار کوچک هستند به گونه ای که کنار آمدن با دوربین سوم شخص در این مکان ها تقریبا غیرممکن است.

او در مورد سایز جهان بازی و پرواز شخصیت ها گفت:

تقریبا غیرممکن است که یک مقایسه مفید انجام دهیم. جهان بازی بزرگ و شگفت آور است و پرواز کردن باعث می شود که این جهان بزرگتر به نظر برسد نه کوچکتر.

همچنین در مورد مکانیزم های پایان بازی گفت:

مکانیزم های پایان بازی شما را به چالش خواهد کشید. ما هنوز در این مورد صحبت نکرده ایم. برخی از این مکانیزم ها ممکن است که احتیاج به چت (مکالمه) داشته باشند.

این بازی قرار است ۳ اسفندماه ۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹) بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شود. برای کسب اطلاعات زیادتر از نمایش بازی در E۳ ۲۰۱۸ می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید:

  • E۳ ۲۰۱۸ | تریلر گیم پلی عنوان Anthem در EA Play منتشر شد
  • E۳ ۲۰۱۸ | محتویات نسخه Special Edition بازی Anthem مشخص شد + باکس آرت رسمی بازی
  • E۳ ۲۰۱۸ | اطلاعاتی در مورد بخش داستانی Anthem منتشر شد