E۳ ۲۰۱۸ | دومین تریلر گیم پلی Resident Evil ۲ Remake منتشر شد

به دنبال انتشار اولین تریلر از گیم پلی عنوان Resident Evil ۲ Remake در روز گذشته، امروز کپکام دومین تریلر گیم پلی این بازی را نیز منتشر کرد که این بازی را روی موتور گرافیکی Resident Evil ۷ نشان می دهد. تریلری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، از نسخه پلی استیشن ۴ این بازی ضبط شده است.

  1. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۹۷ ساعت ۱۸:۱۲ (۱ سال،۲ ماه قبل)
E3 2018 | دومین تریلر گیم‌پلی Resident Evil 2 Remake منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

امروز طی رویداد PlayStation Live در E۳ ۲۰۱۸ که در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می شود، شرکت کپکام بخش دیگری از گیم پلی عنوان به شدت مورد انتظار Resident Evil ۲ Remake را به نمایش گذاشت که در آن بخش های زیبایی از گیم پلی این بازی به نمایش در آمده است.

ما در این تریلر از گیم پلی این بازی Leon را می بینیم اما Claire Redfield نیز در این بازی حضور دارد و نقش پررنگی در این بازی ایفا می کند. این بازی کاملا از نو بازسازی شده و صرفا یک نسخه ریمستر شده نیست چرا که نه تنها شاهد افزایش رزولوشن هستیم، بلکه موتور بازی سازی آن هم به کلی دگرگون شده و از موتور گرافیکی که در ساخت Resident Evil ۷ biohazard به کار رفته بود، استفاده شده است که همین امر سبب شده که این بازی بسیار زیبا به نظر برسد.

تغییرات بسیار زیادی در این بازی نسبت به نسخه اول آن به وجود آمده است که نه تنها شامل تغییرات گرافیکی و جلوه های بصری آن می شود، بلکه بسیاری از مکانیزم های این بازی نیز به کلی تغییر کرده اند و ما شاهد یک بازی جدید هستیم. به عنوان مثال توسعه دهندگان این بازی سعی کرده اند که مبارزات بازی بازان با زامبی ها را سخت تر و چالش برانگیز تر کنند. علاوه بر این سیستم تیر اندازی بازی نیز بسیار طبیعی تر جلوه می کند و بسیار شبیه به Resident Evil ۷ جلوه می دهند.

اما از طرفی هم برخی از المان های نسخه اولیه از این بازی حذف شده اند که از این جمله می توان به ترس های یکباره اشاره کرد چرا که بدین صورت سعی شده تا تمرکز بازی بازان روی گیم پلی این بازی زیادتر جمع شود و آن ها دقت زیادتری در انجام این بازی خرج کنند. اما در نهایت اعلام شده که تجربه کلی این بازی مشابه با نسخه اولیه آن خواهد بود و جای نگرانی از این بابت نیست.

شما در ادامه می توانید دومین تریلر منتشر شده از گیم پلی این بازی را به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا با کیفیت های متفاوتی که در اختیارتان قرار داده ایم دانلود کنید. فراموش نکنید که برای کسب آخرین خبرها از رویداد E۳ ۲۰۱۸ می توانید به گیمفا سر بزنید و از آخرین تحولات صنعت بازی های ویدیویی با خبر شوید.

Resident Evil ۲ Remake در تاریخ جمعه پنجم بهمن ماه سال جاری (بیست و پنجم ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین رایانه های شخصی به انتشار خواهد رسید.

تماشای آنلاین تریلر:

E3 2018 | دومین تریلر گیم‌پلی Resident Evil 2 Remake منتشر شد

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p