E۳ ۲۰۱۸ | تریلر زمان عرضه بسته گسترش دهنده Octo بازی Splatoon ۲ منتشر شد

نینتندو اعلام کرد که بسته گسترش دهنده مورد انتظار Octo برای بازی Splatoon ۲ فردا منتشر خواهد شد.

  1. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۹۷ ساعت ۱۸:۱۲ (۱ سال،۲ ماه قبل)
E3 2018 | تریلر زمان عرضه بسته گسترش دهنده Octo بازی Splatoon 2 منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به همین مناسب شاهد انتشار تریلر زمان عرضه این بسته گسترش دهنده هستیم که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

شب گذشته و طی برگزاری کنفرانس خبری شرکت نینتندو موسوم به نینتندو دایرکت در رویداد E۳ ۲۰۱۸ شاهد انتشار خبرها و تریلر های زیادی از بازی های انحصاری این شرکت بودیم. یکی از خبرهایی که در لا به لای دیگر خبرها منتشر شد، تریلر زمان عرضه بسته گسترش دهنده Octo بازی Splatoon ۲ بود. این بسته گسترش دهنده برای اولین بار در طی رویداد نینتندو دایرکت که در ماه مارس برگزار شد، معرفی شد و قرار شد که با اضافه کردن هشتاد مرحله جدید برای بخش تک نفره این بازی، به زودی برای آن به عرضه برسد که حال پس از گذشت چند ماه از این موضوع، فردا شاهد اتفاق افتادن آن خواهیم بود تا همه طرفداران این بازی خوشحال شوند و از آن لذت ببرند.

علاوه بر این تیم توسعه دهنده این بازی اعلام کرده است که همچنان با ارائه به روزرسانی ها و بسته های الحاقی و گسترش دهنده جدید برای این بازی به پشتیبانی از آن ادامه خواهد داد. این بدان معنا است که بازی بازان نقشه ها، سلاح ها و همینطور به روزرسانی های بهبود دهنده جدیدی برای این بازی دریافت خواهند کرد که باعث لذت هر چه زیادتر این بازی می شود. در حال حاضر اعلام شده که این پشتیبانی تا پایان سال جاری همچنان ادامه خواهد داشت و مشخص نیست که در سال آینده هم شاهد انجام پشتیبانی از این بازی باشیم یا خیر. فعلا باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

این یعنی در حال حاضر هنوز شش ماه به پشتیبانی از این بازی ادامه داده خواهد شد. این دقیقا با وعده ای که نینتندو در سال گذشته در زمان عرضه این بازی داده بود، همخوانی دارد. نینتندو در زمان عرضه این بازی در ماه جولای سال گذشته اعلام کرده بود که به مدت یک سال از این بازی پشتیبانی کامل خواهد کرد.

شما در ادامه می توانید تریلر زمان عرضه بسته گسترش دهنده Octo بازی Splatoon ۲ را به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا با کیفیت های مختلفی که در اختیارتان قرار داده ایم، دانلود کنید. همانطور که پیش تر نیز اعلام شد، این بسته گسترش دهنده از فردا در دسترس همه کاربران این بازی قرار خواهد گرفت.

تماشای آنلاین ویدیو:

E3 2018 | تریلر زمان عرضه بسته گسترش دهنده Octo بازی Splatoon 2 منتشر شد

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p