E۳ ۲۰۱۸| بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy با کیفیت ۴K برروی ایکس باکس وان ایکس اجرا خواهد شد

شرکت اکتیویژن اعلام کرده است که بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy با کیفیت ۴K برروی کنسول ایکس باکس وان اجرا خواهد شد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
E3 2018| بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy با کیفیت ۴K برروی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا خواهد شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

همچنین این بازی به صورت کامل برروی یک کارتریج برای دارندگان نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

شرکت اکتیویژن اعلام کرده است که یک خبر خوشحال کننده برای دارندگان نینتندو سوییچ دارد. بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در زمان عرضه به صورت کامل برروی یک کارتریج منتشر خواهد شد و با استفاده از آن نیاز به دانلود هیچ دیتایی از سوی بازی باز نخواهد بود.

شرکت اکتیویژن اعلام کرده است که تمامی بسته‎های الحاقی چه آن‎هایی که تا به امروز منتشر شده و چه آن هایی که در آینده منتشر خواهند شد به صورت کاملا رایگان در اختیار بازی بازان قرار خواهد گرفت. همچنین این شرکت اعلام کرده است که از زمان عرضه‎ی بازی تا به امروز کیفیت بازی را ارتقا داده است. مهمترین این بهبودها کاهش زمان بارگیری بازی می‎باشد. این بهبودها شامل نسخه ی ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در زمان عرضه خواهد شد و از طریق یک بروز رسان رایگان در دسترس دارنگان پلی استیشن ۴ قرار خواهد گرفت.

در زمان عرضه‎ی بازی برای کنسول ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی، شرکت اکتیویژن تعدادی دیسک جدید شامل بسته‎های الحاقی و بروز رسان های عرضه شده برای بازی به همرای یک باکس‎آرت جدید به بازار عرضه خواهد کرد.

همچنین تایید شده است که دارندگان ایکس باکس وان ایکس می توانند این بازی را با کیفیت ۴K تجربه کنند. اگرچه بازی همچنان با نرخ فریم ۳۰ برروی کنسول ها اجرا خواهد شد دارندگان رایانه‎های شخصی می توانند این بازی را با نرخ فریم ۶۰ تجربه کنند.

بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در تاریخ ۲۹ جون برای رایانه های شخصی، ایکس‎باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. این در حالی است که بازی حدودا یک سال پیش برای دارندگان پلی‎استیشن ۴ منتشر شده است.