E۳ ۲۰۱۸ | عنوان Maneater معرفی شد

در طی برگزاری رویداد E۳ ۲۰۱۸ و در کنفرانس خبری PC Gaming show شاهد معرفی یک بازی منحصر به فرد و جالب بودیم که Maneater نام داشت.

  1. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۹۷ ساعت ۱۸:۴۳ (۱ سال،۳ ماه قبل)
E3 2018 | عنوان Maneater معرفی شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

Maneater یک بازی جهان آزاد نقش آفرینی است که در آن بازی بازان کنترل یک کوسه را بر عهده دارند و برای گرفتن انتقام خود از انسانی تلاش می کنند که مادر او را به قتل رسانده است. بله درست خواندید. در ادامه با ارائه جزئیاتی زیادتر از این بازی در خدمت شما خواهم بود.احتمالا در E۳ امسال انتظار معرفی عنوانی که در آن کنترل یک کوسه را بر عهده داشته باشید، نداشته اید اما Maneater همه این معادلات را بر هم زد. این بازی توسط استدیوی توسعه دهنده بلایند ساید (Blindside) و با همکاری شرکت سرگرمی های Tripwire ساخته خواهد شد. این بازی در طول برگزاری کنفرانس خبری PC Gaming show معرفی شد و حال ما برای شما تریلر معرفی آن را به همراه چند تصویر اختصاصی از آن برایتان آماده کرده ایم که در انتهای این متن می توانید مشاهده کنید.

برای کسانی که زمان معرفی این بازی نمایش آن را از دست دادند باید اعلام کنم که Maneater یک بازی جهان آزاد نقش آفرینی است که فقط به صورت تک نفره انجام خواهد شد و فاقد بخش چند نفره است. این بازی با در اخیار گذاشتن المان های نقش آفرینی در اختیار بازی بازان، به آن ها اجازه می دهد که در دریای جنوبی آمریکا که تحت عنوان خلیج Coast شناخته می شود، شنا کنند. بازی بازان در این مسیر ممکن است با سایر کوسه ها نیز درگیر شوند و به مبارزه با آن ها بپردازند. علاوه بر آن خطر وجود انسان ها نیز همواره شما را در این بازی تهدید خواهد کرد و علاوه بر آن باید مراقب خطرهایی که در آب های عمیق در کمین شما هستند نیز باشید تا آسیبی به شما وارد نشود. به عنوان یک کوسه، شما آزادی عمل کامل دارید و از رودها و رودخانه ها گرفته تا هر جریان آبی که می بینید، به هر جایی که دوست دارید می توانید سر بزنید و در آن شنا کنید. اما اگر علاقه زیادی به انجام این کار ندارید هم می توانید وقت خود را در آب های آزاد بگذرانید و به کارهای مختلفی مشغول شوید.

اما اگر فکر می کنید این بازی فقط یک عناوان سند باکس است که هدف خاصی را روایت نمی کند، باید بگویم که سخت در اشتباه هستید. چرا که Maneater داستان منحصر به فرد خودش را دارد. این بازی شامل یک پروتاگونیست جدید است که در هیچ بازی دیگری مشاهده نکرده ایم. پروتاگونیست این بازی یک کوسه بزرگ است که به دنبال گرفتن انتقام مادر خود از انسانی است که او را به قتل رسانده. این انسان پس از وارد کردن ضربات عمیق به بدن مادر این کوسه، در نهایت او را به حال خود رها کرده تا جان بدهد. شما در این بازی می توانید به این کوسه اجازه دهید که هر چیزی را بخورد تا بخش های مختلف بدن او را قوی تر کنید و عملکرد آن بخش از آن را بهبود دهید.

علاوه بر این ها انواع مختلفی از ابزار و گزینه ها پیش روی بازی بازان قرار می گیرد که امکان شخصی سازی کوسه خود را با توجه به سبک بازی کردن خود به شما می دهد. Maneater در تلاش است تا تجربه بازی کردن در نقش یک کوسه را به بهترین شکل ممکن در اختیار بازی بازان قرار دهد و آن را به استانداردهای جدیدی برساند. زمزمه ساخت این بازی و عرضه آن در سال ۲۰۱۷ و دقیقا از زمان عرضه یک تریلر از دسترسی زودهنگام آن مطرح شد تا این که سرانجام در رویداد E۳ ۲۰۱۸ شاهد معرفی رسمی این بازی بودیم. همچنین شرکت Tripwire علاوه بر این بازی، از عناوینی نظیر Treacherous Skies و همینطور رویداد Summer Sideshow برای بازی Killing Floor ۲ نیز در E۳ ۲۰۱۸ رونمایی کرد.

Blindside پیش از این نیز سابقه ساخت عناوینی با محوریت کوسه ها را دارا است. این استودیو پیش از این کار ساخت Depth را که یک بازی چند نفره با محوریت کوسه ها بود را نیز انجام داده است. Maneater قرار است تنها برای پلتفرم رایانه های شخصی عرضه شود و در سرویس دسترسی زودهنگام قرار بگیرد. سازندگان این بازی هیچ اشاره ای به زمان انتشار این بازی نکرده اند و برای این موضوع فقط از عبارت “به زودی” استفاده کرده اند. در ادامه از شما دعوت می کنم که تریلر معرفی این بازی را به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا با کیفت های مختلفی که در اختیارتان قرار داده ایم، دانلود کنید.

تماشای آنلاین تریلر:

E3 2018 | عنوان Maneater معرفی شد

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

در این بخش می توانید تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

E3 2018 | عنوان Maneater معرفی شد

E3 2018 | عنوان Maneater معرفی شد

E3 2018 | عنوان Maneater معرفی شد

E3 2018 | عنوان Maneater معرفی شد

E3 2018 | عنوان Maneater معرفی شد