E۳ ۲۰۱۸ | آپدیت‎ها و بسته‎های الحاقی Fallout ۷۶ رایگان خواهند بود

در مستند پخش شده از ساخته ی جدید بتسدا، این توسعه‎دهنده تایید کرد که خریدهای درون برنامه ای در بازی Fallout ۷۶ وجود خواهند داشت.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
E3 2018 | آپدیت‎ها و بسته‎های الحاقی Fallout 76 رایگان خواهند بود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

البته این خریدها تنها شامل موارد تزیینی شده که از طریق بازی نیز قابل دسترسی خواهند بود.

این خریدهای درون برنامه‎ای با هدف تامین هزینه های تعمیر و نگهداری سرورها و همچنین رایگان کردن بسته های الهاقی به بازی اضافه شده است. شرکت بتسدا قول داده است که “تا سال‎ها برای بازی آپدیت رایگان عرضه کند” و در فاصله ی عرضه‎ی بسته‎های الحاقی بزرگ، آپدیت‎های کوچکتر بازی را برای بازی بازان جذاب نگه می دارد. این توسعه دهنده برنامه دارد که تمرکز خود را برروی محتوایی بگذارد که زیادتر بازی بازان به آن علاقه داشته باشند حتی اگر این به معنی تغییر برنامه های کلی شرکت باشد.

اطلاعات و جزییات بازی Fallout ۷۶ در طول مراسم E۳ ۲۰۱۸ منتشر شد و به نظر می‎رسد که این بازی، جاه طلبانه‎ترین عنوان این سری می باشد. این بازی به طور کامل آنلاین بوده و به بازی‎بازان اجازه می دهد در جهان پس از جنگ هسته‎ای در شهر ویرجینیا (Virginia) به گشت و گذار با دوستانشان بپردازند و این دنیای ویران شده را آرام آرام بازسازی کنند.

اگرچه این امکان نیز وجود دارد که برخی از بازی بازان دشمن شما بشوند. با توجه به اینکه جهان این نسخه چهار برابر بزرگتر از نسخه‎ی پیشین است محتوای بسیار زیادی برای تجربه وجود خواهد داشت و با آپدیت های رایگان این جهان در گذر زمان بزرگتر نیز خواهد شد. بازی Fallout ۷۶ در تاریخ چهاردهم نوامبر برای پلتفرم های رایانه‎های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.