E۳ ۲۰۱۸ | تصاویر هنری و اطلاعات جدید زیادی از Cyberpunk ۲۰۷۷ منتشر شد

سی دی پراچکت رد به دنبال ارائه ی نمایشی تازه از Cyberpunk ۲۰۷۷ در E۳ ۲۰۱۸، به تازگی تصاویر و جزئیات بسیاری را از این بازی به اشتراک گذاشته است.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
E3 2018 | تصاویر هنری و اطلاعات جدید زیادی از Cyberpunk 2077 منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سازندگان جزئیاتی را درباره ی شخصیت اصلی، داستان و گیم پلی بازی منتشر کرده و بیان داشته اند که Cyberpunk ۲۰۷۷ یک عنوان نقش آفرینی اول شخص با برخی از المان های سبک تیراندازی است، نه یک تیراندازی اول شخص با عناصر نقش آفرینی.

Cyberpunk ۲۰۷۷ “ده ها ساعت مراحل اصلی داستانی و فعالیت های اضافی بسیار زیادتری” را در اختیار بازی بازان گذاشته و شهری غنی را ارائه می دهد تا در جهان آزاد آن با چرخه ی کامل شب و روز و سیستم آب و هوا به گشت و گذار و جست و جو بپردازید.

به نظر می رسد که سی دی پراجکت رد تمام تلاش و توان خود را به کار گرفته است تا عنوانی در حد و اندازه ی The Witcher ۳ یا حتی بهتر از آن را خلق کند. در ادامه جزئیات رسمی Cyberpunk ۲۰۷۷ را مشاهده می کنید:

در سال ۲۰۷۷، آمریکا در شرایطی سخت قرار دارد. مگاکورپ ها (Megacorp) تمامی جنبه های زندگی را از آسمان تا زمین کنترل می کنند. در این بین دنیای بازی رو به انحطاط است و خشونت، جرم و فقر به بخشی از زندگی مردم تبدیل شده و به نظر نمی رسد که دیگر بتوان به رویای آمریکایی دست یافت. در دنیایی که هیچ آینده ای ندارید، مهم این است کسی که هستید را کنترل کنید. برای بقا و حفظ استقلالتان، بدن خود را با وسایل و تجهیزات سایبری مجهز می کنید و کارهایی را انجام می دهید که دیگران شهامت آن را ندارند. شما انتخاب می کنید که آزاد و بدون کنترلِ هیچ سیستمی زندگی کنید و تنها از قوانین و قواعد خودتان پیروی می کنید، زیرا شما یک سایبرپانک هستید. در Cyberpunk ۲۰۷۷ شما در نقش فردی به نام V قرار می گیرید که با دریافت پول، ماموریت های مختلفی را انجام می دهد و به تازگی به اولین قرداد جدی خود دست یافته است. در دنیایی پر از مبارزان خیابانی مجهز به تجهیزات سایبری، عقل کل های تکنولوژی و کامپیوتر و هکرهای سازمانی، شما اولین قدم خود را در مسیر تبدیل شدن به یک اسطوره ی خیابانی برمی دارید.

قابلیت های کلیدی بازی

  • سایبرپانک خود را بسازید – نام شما V است و می توانید به هرکسی که می خواهید، تبدیل شوید. این عنوان از شخصی سازی کامل شخصیت با تعیین جنسیت، ظاهر و سابقه ی شخصی بهره می برد که همگی در شکل گیری بازی شما مؤثر هستند. با پیشروی زیادتر به مهارت های مختلفی در زمینه ی مبارزه ی خیابانی و هک کردن دست می یابید و همچنین بدن خود را با تجهیزات سایبری نظیر چشم های فروسرخ یا تقویت کننده ی واکنش عصبی مجهز می کنید.
  • سیستم Fluid Class – به یک Netrunner ،Techie یا Solo یا ترکیبی از هر سه تبدیل شوید. Cyberpunk ۲۰۷۷ هیچ نقشی را به بازیکن تحمیل نکرده و به شما امکان ساخت و ساز و ترکیب راحت توانایی ها و مهارت ها در تمامی کلاس های موجود را فراهم می کند.
  • شب را با چشم هایتان ببینید – Cyberpunk ۲۰۷۷ دید اول شخص را به ژانر نقش آفرینی بازمی گرداند. جذب عمیق بازیکن در روایت داستان یکی از نکات کلیدی و اولویت های طراحی بوده است و شما داستان شخصیت اصلی بازی را کلاً از چشم هایش مشاهده می کنید.
  • دیالوگ های تعاملی – شما یک شرکت کننده و عامل هستید، نه یک تماشاگر. این بازی از سیستم دیالوگ تعاملی و انتخابی برخوردار است که در آن بازیکن زیادترین سطح کنترل برروی مکالمات را دارد – نظر دادن و تعریف کردن از خالکوبی فردی که با شما همکاری لازم را انجام نمی دهد، برای خشنود ساختن وی یا به اتمام رساندن مکالمه از همان اول با یک گلوله. انتخاب همیشه با شماست.
  • نوآر – Cyberpunk ۲۰۷۷ با رویکرد جدی خود در زمینه ی داستان سرایی، المان هایی از سینمای نوآر گرفته و به بازی هایی ویدئویی وارد کرده است. بدون وجود تعریف واضح و دقیقی از اینکه چه چیزی خوب یا بد است، در این عنوان باید تصمیم های سختی برای بقا در شهری بگیرید که می خواهد شما را از پای درآورد.

به کلان شهر فاسد وارید شوید…

Night City زمین بازی خیال باف هاست، یک جنگل خیابانی که زندگی لوکس و مجلل و افراط را با خود به همراه دارد… یا گلوله ای برای مغزتان اگر برای سازمان ها دردسرساز شوید.
  • هرجایی بروید و هرکاری را انجام دهید – Cyberpunk ۲۰۷۷ یک بازی کاملاً جهان آزاد بوده و اگر آماده اید، Night City در اختیار شماست. با ۶ ناحیه ی متفاوت، صدها بنا و ساختمان و هزاران اتاق و ده ها مایل جاده، همیشه کار برای انجام و مکان برای گشت و گذار وجود دارد.
  • ارزش شما به دارایی هایتان است – دنیای سایبرپانک ها در تجهیزات خلاص شده است. لباس های مخصوص بپوشید، ماشین بخرید یا بدزید و تکنولوژی نظامی بازار سیاه را کسب کنید تا در ماموریت هایتان به شما کمک کند. سپس با پولی که از ماموریت های قتل دیگران به دست آورده اید در سراسر شهر سرمایه گذاری کنید.
  • متصل شوید و اینترنت را کنترل کنید – Night City کاملاً مجهز و متصل و دارای پایانه های سایبری بی شمار است. شما با جست و جو در اینترنت، سیستم های مخفی، فایروال ها و برنامه های امنیتی را کشف می کنید که دیگر مغزتان را از کار می اندازند! در ماموریت ها با مدافعان ابرساختمان های سازمان ها درگیر می شوید – هم در فضای سایبری و هم در محیط واقعی.

برای کشف کثیف ترین رازها

پلات سینمایی عنوان اکشن و داستان محور Cyberpunk ۲۰۷۷ به گونه ای نوشته شده است تا تجربه ی تک نفره ای غنی را به ارمغان بیاورد. این بازی با ارائه ی فعالیت های مختلف نظیر مراحل فرعی و ماموریت های خیابانی، گزینه ی مناسبی هم برای بازیکنانی است که قصد دارند تمامی مراحل و چالش ها را انجام دهند و هم بازیکنانی که دوست دارند برروی اکشن تمرکز کنند. در Cyberpunk ۲۰۷۷ داستان سرایی مخصوص سی دی پراجکت رد که  حول محور انتخاب ها و نتایج آنان می چرخد، بازیکنان خیابان های Night City و مسیرهای متفاوتی را دنبال می کنند تا به یکی از چندین نتیجه ی داستان بازی برسند.

Cyberpunk ۲۰۷۷ قرار است برای رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شود اما همان طور که می دانید، در حال حاضر تاریخ عرضه ی مشخصی ندارد. گرچه سازندگان در آینده جزئیات زیادتری به اشتراک خواهند گذاشت. اکنون می توانید تصاویر هنری این عنوان را مشاهده کنید:

E3 2018 | تصاویر هنری و اطلاعات جدید زیادی از Cyberpunk 2077 منتشر شد

E3 2018 | تصاویر هنری و اطلاعات جدید زیادی از Cyberpunk 2077 منتشر شد

E3 2018 | تصاویر هنری و اطلاعات جدید زیادی از Cyberpunk 2077 منتشر شد

E3 2018 | تصاویر هنری و اطلاعات جدید زیادی از Cyberpunk 2077 منتشر شد