نینتندو از دلایل غیبت Metroid Prime ۴ در E۳ می گوید

اگر شما هم جزو طرفداران عناوین شرکت نینتندو هستید، مطمئناً انتظار نمایشی هر چند کوتاه از Metroid Prime ۴ را در E۳ داشتید اما هرگز این اتفاق رخ نداد.

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
نینتندو از دلایل غیبت Metroid Prime 4 در E3 می‌گوید
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال در طی مصاحبه ای که وب سایت Game Informer با بیل ترینن (Bill Trinen)، انجام داد، دلیل غیبت این عنوان مشخص شد.

بیل ترینن، مدیر ارشد بازاریابی محصولات نینتندو تایید کرد که عنوان Metroid Prime ۴ در حال توسعه است اما نینتندو فعلاً آن را نمایش نمی دهد.

E۳ سال گذشته اولین سال عرضه کنسول نینتندو سوییچ بود. پس ما تصمیم گرفتیم که از روند همیشگی خود در E۳ فاصله بگیریم؛ این که زیادتر روی عناوینی که تاریخ انتشار آن ها نزدیک است، تمرکز کنیم. همان طور که دیدید، سال گذشته ما تعدادی بازی را نشان دادیم که ممکن است فاصله زیادتری تا زمان عرضه به بازار داشته باشند. اما امسال دوباره به روند قبلی معرفی خود بازگشتیم. زمانی که بدانیم Metroid Prime ۴ می تواند مردم را به وجد بیاورد، اطلاعات زیادتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

با این که این خبر ممکن است باعث نا امیدی طرفداران شود اما از دید نینتندو کاملاً منطقی به نظر می رسد. آن ها با نشان دادن این بازی در سال اول عرضه نینتندو سوییچ به مردم نشان دادند که چه عناوینی در آینده برای این کنسول عرضه خواهد شد و با این کار آن ها را به پلتفرم خود جذب کردند. البته Metroid Prime ۴ تنها بازی غایب این مراسم نبود؛ Pokemon RPG، Bayonetta ۳ و پروژه جدید رترو استودیوز (Retro Studios)، دیگر غایبان کنفرانس E۳ ۲۰۱۸ نینتندو بودند. لازم به ذکر است که نینتندو از دایرکت های خود برای معرفی و نمایش بازی هایش استفاده می کند. پس ممکن است در آینده شاهد انتشار جزئیات زیادتری از این عناوین باشیم.

به نظر شما فاصله زیادی تا انتشار این بازی مانده است؟