E۳ ۲۰۱۸ | جزئیات جدیدی از زیبایی شناسی، مبارزات و جهان Ghost of Tsushima منتشر شد

همان طور که در جریانید عنوان Ghost of Tsushima بازی جدید استودیو ساکر پانچ (ُSucker Puch) در Paris Games Week ۲۰۱۷ معرفی شد و پس از چند ماه در کنفرانس مطبوعاتی شرکت سونی در E۳ ۲۰۱۸ اولین تریلر گیم پلی خود را دریافت کرد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
E3 2018 | جزئیات جدیدی از زیبایی شناسی، مبارزات و جهان Ghost of Tsushima منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در تریلر به نمایش گذاشته شده شاهد نمایش بخشی از مبارزات، مخفی کاری و صد البته محیط بازی بودیم که بسیار زیبا، هنری، پرجزئیات و وسیع به نظر می رسید.

حال اما به تازگی آقای جیسون کانل (Jason Connell) کارگردان هنری بازی Ghost of Tsushima به سوالات مختلفی درباره ی بازی پاسخ داده اند و درباره ی جهان بازی و بزرگی آن صحبت کرده اند. ایشان بیان کردند اگرچه پالت رنگی بازی نشان دهنده ی زیبایی و شکوه ژاپن است، به عنوان نقطه ی مقابل مبارزات خونین و محیط ویرانگر جنگ عمل می کند. طوفان ها در افق دیده می شوند و بازی بازان می توانند به هرجایی که می بینند سفر کنند. هدف اصلی داشتن یک جزیره ی کامل است اما همچنان مکان های جدیدی وجود خواهند داشت که توجه شما را برای کاوش و گشت و گذار در خودشان جلب می کنند.

ساکر پانچ قصد داشته تا به تاریخ وفادار باشد اما همچنین اشاره می کند که Ghost of Tsushima تجربه ای اصیل است. در مورد شخصیت اصلی بازی یعنی جین ساکای (Jin Sakai) و مبارزاتش، او مجبور خواهد شد از سبک های مختلف مبارزه استفاده کند چراکه سبک قدیمی او همیشه برایش کاربرد نخواهد داشت. همچنین جنبه ای جدید از “روایت” داستان برای به کار بردن در بازی درحال برسی می باشد.

اطلاعات زیاد دیگری از این بازی در دسترس نیست اما در آینده جزئیات زیادتری از آن منتشر خواهد شد. Ghost of Tsushima ریسک بزرگی برای استودیو ساکر پانچ محسوب می شود چراکه در محیطی کاملا متفاوت از بازی های قبلی این استودیو قرار گرفته است اما جزئیاتی که تاکنون از این بازی دیده ایم نه تنها از عبارت “امیدوارانه” عبور می کنند بلکه به “فوق العاده” می رسند. به تازگی نیز ویدیوی جدیدی از این بازی منتشر شده که محیط و گرافیک بی نظیر آن را به تصویر می کشد و شما می توانید این ویدیو را در اینجا مشاهده کنید. عنوان Ghost of Tsushima قرار است در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر شود.