E۳ ۲۰۱۸ | دمویی از گیم پلی عنوان Control به نمایش درآمد

عنوان Control جدیدترین ساخته AAA از استودیو رمدی اینترتیمنت (Remedy Entertainment) می باشد که بر خلاف عنوان Quantum Break بر روی پلتفرم های مختلف و در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر خواهد شد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
E3 2018 | دمویی از گیم‌پلی عنوان Control به نمایش درآمد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

توماس پوها (Thomas Puha) و آنا مگیل (Anna Megill) از اعضای استودیو رمدی اینترتیمنت، در برنامه PlayStation Live در E۳ ۲۰۱۸ حضور یافتند تا ضمن نمایش دمویی از گیم پلی، در مورد بازی زیادتر صحبت کنند.

بازی در مکانی به نام Oldest House جریان دارد. با توجه به اتاق هایی که مدام در حال تغییر هستند و قابلیت های دیوانه کننده، می توان گفت که Control یک ایده مافوق طبیعی را دربر می گیرد. بازی بازان در نقش جس (Jesse) بازی خواهند کردند و باید با هیس (Hiss) که یک تهدید خطرناک به شمار می رود و قصد حمله به Oldest House را دارد مقابله کنند. در طول تجربه بازی اجسادی را مشاهده می کنیم که شناور هستند و نیز مناطقی که در حال تغییرشکل هستند. بعضی از این اجساد ممکن است از حالت شناوری خارج شده و تبدیل به تهدیدی برای شما شوند.

علاوه بر داشتن یک سلاح کمری قدرتمند (که قابلیت ارتقا یافتن نیز دارد)، جس می تواند از قابلیت های متعددی در نبردها استفاده کند که از جمله آن ها می توان به حرکت دادن اشیاء از طریق تلپاتی و پرتاب آن به سمت دشمنان اشاره کرد. او همچنین می تواند قطعه ای از سطح زمین را برداشته و از آن به عنوان سپر استفاده کند و یا آن را به سمت دشمنانی که در مسافتی نزدیک قرار دارند پرتاب کند. نورپردازی رنگارنگ و فضای دودی، اتمسفر فوق العاده ای برای بازی رقم زده است.

عنوان Control در حال حاضر برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، رایانه های شخصی و ایکس باکس وان در دست ساخت و توسعه قرار دارد. در ادامه می توانید دمو منتشر شده از گیم پلی بازی را به صورت آنلاین مشاهده فرمائید و یا آن را با کیفیت های مختلف دانلود کنید:

E3 2018 | دمویی از گیم‌پلی عنوان Control به نمایش درآمد