شوهی یوشیدا: بازی های انحصاری معرفی نشده ی جدیدی برای پلی استیشن ۴ در راه اند

دو روز قبل بود که کنفرانس مطبوعاتی شرکت سونی در نمایشگاه E۳ ۲۰۱۸ به اجرا در آمد و در جریان آن شاهد نمایش بازی های انحصاری مختلفی بودیم؛ اما نکته ای که بسیاری از هواداران را نگران کرد عدم معرفی بازی انحصاری جدید برای کنسول پلی استیشن ۴ بود.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
شوهی یوشیدا: بازی‌های انحصاری معرفی نشده‌ی جدیدی برای پلی‌استیشن ۴ در راه‌اند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

البته این کاملا مشخص و واضح است که شرکت سونی درحال کار برروی بازی های فرست پارتی معرفی نشده ی جدیدی می باشد و این مورد هیچ جای نگرانی ندارد اما نکته ای که ذهن ها را به سمت خود معطوف کرده احتمال حضور پلی استیشن ۴ در آخرین سال عمر خود می باشد؛ چراکه احتمالاً سونی استودیوهای بزرگ خود را موظف به تمرکز برروی کنسول نسل بعدی خود یعنی پلی استیشن ۵ کرده است.

به دنبال این قضیه، آقای شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida) مدیرکل استودیوهای جهانی سونی در پاسخ به سوال خبرنگار Jagat Review که پرسیده بود “آیا بازی های انحصاری معرفی نشده ی جدیدی برای پلی استیشن ۴ وجود دارند؟” اعلام کردند که فعلا نمی توانند درباره ی این بازی ها صحبت کنند اما اگر به دنبال پاسخ هستید، “بله،  این بازی ها وجود دارند”.

پلی استیشن ۴ سال شلوغی را به لحاظ انتشار بازی های انحصاری تجربه می کند و جالب تر اینکه سال دیگر هم دست کم سه بازی AAA برای انتشار خواهد داشت اما با این وجود به نظر می رسد قرار است این سال ها برای این کنسول شلوغ تر هم بشوند. به هر صورت باید برای مشاهده ی عناوین جدید دست کم تا نمایشگاه توکیو گیم شو که ۲۹ شهریور ماه امسال برگزار می شود منتظر بمانیم. یکی از استودیوهایی که احتمال می رود بازی جدیدی معرفی کند، استودیو genDESIGN است که از زمان انتشار بازی The Last Gaurdian در سال ۲۰۱۶ چندین بار به صورت مرموزانه ای نشانه هایی از بازی جدید خود به اشتراک گذاشته است. نظر شما در این باره چیست؟ به نظر شما چه بازی های جدیدی برای پلی استیشن ۴ در دست توسعه قرار دارند؟