بایوور بازی Anthem را بر پایه بازخورد طرفداران خواهد ساخت

نمایش بازی Anthem در جریان کنفرانس الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در رویداد E۳ ۲۰۱۸ که با عنوان EA Play شناخته می شود، شاید تنها چیزی بود که واقعاً ارزش دیدن داشت چراکه این بازی جدیدترین ساخته استودیوی کاربلد بایوور (BioWare) است و انتظارات بالایی از آن می رود.

  1. ۸ ماه قبل
بایوور بازی Anthem را بر پایه بازخورد طرفداران خواهد ساخت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هر چقدر هم که Anthem جالب به نظر برسد، عرضه بازی ناامیدکننده Mass Effect Andromeda توسط بایوور باعث شده تا بازی بازان نسبت به این بازی نیز بدبینی هایی داشته باشند.

بر اساس مصاحبه ای که وب سایت GamesBeat با کیسی هادسون (Casey Hudson) درباره این بازی انجام داده، یکی از درس هایی که تیم توسعه این بازی گرفته این است که آن ها نیاز دارند تا این بازی را به گونه ای طراحی کنند که بتوانند خیلی سریع و بر اساس بازخورد بازی بازان در آن تغییراتی به وجود آورند؛ تصمیمی که آن ها در نظر دارند در روند ساخت بازی Anthem عملی کنند.

کیسی در مصاحبه مورد بحث در این زمینه چنین سخن گفت:

یکی از بزرگترین این موارد – این بود که برخی خواهان بسته الحاقی خاصی درباره Quarians بودند. ما هم می خواستیم که چنین کاری را انجام دهیم اما قادر به انجامش نبودیم. این چیزی است که ما می خواهیم برای Anthem رفع گردد و می خواهیم که قادر باشیم خیلی زود به چیزهایی که مردم می خواهند پاسخ دهیم. به هر حال این چیزی است که مردم می خواهند به صورت ثابت اتفاق بیفتد. مورد مهم تر این است که مردم در خصوص چیز خاصی هیجان زده هستند که ما قادر به ساختش هستیم، بنابراین ما می خواهیم که این کار را برای آن ها انجام دهیم.

بر اساس اطلاعات موجود در این مصاحبه، بازی Anthem پروژه ای است که بایوور افراد زیادی را برای توسعه محتویات جدید و پاسخ به بازخوردهای آن گمارده و قرار است که سال های سال برای بازی بازان تازه به نظر برسد.

کیسی در این زمینه بیان کرد:

ما Anthem را برای انجام چنین کاری طراحی می کنیم و می خواهیم که افراد زیادی را برای ماه های متمادی بر سر این پروژه مشغول نگه داریم. برنامه ما این است که برای سال های متعدد برای این بازی محتوا بسازیم.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Anthem، دیروز شاهد انتشار گیم پلی جدیدی از این بازی با کیفیت ۴K بودیم. همچنین مدیر اجرایی این بازی نیز اطلاعات جدیدی از آن منتشر کرده است. از سوی دیگر، مدتی پیش جزئیاتی از زره Javeling عنوان Anthem نیز منتشر شد که از این نشانی می توانید به اطلاعات زیادتری در این باره دست پیدا کنید.

بازی Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.