از شخصیت و سلاح جدید عنوان Gears ۵ رونمایی شد

عنوان Gears ۵ در جریان کنفرانس مایکروسافت در E۳ ۲۰۱۸ معرفی و اخیرا نیز مشخص شد که Kait Diaz شخصیت صالی این عنوان خواهد بود.

  1. ۷ ماه قبل
از شخصیت و سلاح جدید عنوان Gears 5 رونمایی شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اما به تازگی کارگردان عنوان Gears ۵ با انتشار پستی در توییتر از شخصیت و سلاح جدید این عنوان رونمایی کرده است.

همان طور که پیش بینی می شد، در جریان کنفرانس مایکروسافت در E۳ ۲۰۱۸ شاهد معرفی عنوان Gears ۵ بوده ایم. به گفته ی سازندگان، این عنوان قرار است تجربه ی جدیدی را برای بازی بازان رقم بزند. در حالی که طی روز های گذشته مشخص شد که شخصیت اصلی بازی Kait Diaz خواهد بود اما ظاهراً در عنوان Gears ۵ شاهد شخصیت های جدیدی نیز هستیم. از جمله این شخصیت ها می توان به Fahz Chutani اشاره کرد. راد فرگوسن روز گذشته با انتشار تصویری در توییتر از این شخصیت و سلاح جدید وی رونمایی کرد. به گفته ی آقای فرگوسن، سلاح مورد نظر مدل جدیدی از سلاح های Lancer خواهد بود. شما می توانید تصویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

از شخصیت و سلاح جدید عنوان Gears 5 رونمایی شد

طی روز های گذشته نیز آقای فرگوسن در ارتباط با کیفیت اجرایی بازی صحبت و به این نکته اشاره کرد که Gears ۵ با نرخ فریم ۶۰ و با کیفیت ۴K بر روی اکس باکس وان اجرا خواهد شد. همچنین از آن جایی که عنوان Gears ۵ برای رایانه های شخصی نیز عرضه می شود از این روی به گفته ی آقای فرگوسن، امکان اجرای این عنوان با نرخ فریم ۱۲۰ بر روی رایانه های شخصی  وجود خواهد داشت. به علاوه جزییاتی از داستان بازی به همراه عکس هایی از آن نیز منتشر شده است که می توانید آن را در وب سایت گیمفا مطالعه کنید.

عنوان Gears ۵ در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ به صورت انحصاری برای ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد.