اولین نقد عنوان Octopath Traveler منتشر شد

تنها یک هفته تا انتشار Octopath Traveler، جدیدترین عنوان انحصاری نینتندو سوییچ باقی مانده و از آن جایی که ممنوعیت انتشار نقد های این بازی در هفته جاری به پایان می رسد، مجله فامیتسو به عنوان اولین رسانه، نقد خود را منتشر کرده است.

  1. ۶ ماه،۳ هفته قبل
اولین نقد عنوان Octopath Traveler منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

عنوان Octopath Traveler، تواست از هر چهار منتقد این مجله ژاپنی، نمره ۹/۱۰ را دریافت کند؛ این بازی در مجموع، نمره ۳۶/۴۰ را دریافت کرد. شاید نقد های این مجله اعتبار گذشته خود را از دست داشته باشند، اما اگر نمره اختصاص یافته درست باشد، نشان می دهد که این عنوان نقش آفرینی ژاپنی جذاب می تواند انتخاب مناسبی برای طرفداران این سبک باشد.

انتشار دو نسخه دمو برای بازی و همچنین نمایش های جذاب آن باعث شده اند تا Octopath Traveler، به عنوانی مورد انتظار برای کاربران نینتندو سوییچ تبدیل شود. لازم به ذکر است که طبق گفته توسعه دهندگان این بازی، عنوان مذکور کامل بوده و نیازی به انتشار بسته گسترش دهنده ندارد. همچنین مشخص شده که برای اتمام مراحل داستانی به ۵۰ تا ۶۰ و جهت کامل کردن تمام مراحل (فرعی و اصلی) به ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت زمان نیاز است.

عنوان Octopath Traveler، در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۷ (۱۳ ژوئیه ۲۰۱۸) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد؛ در حال حاضر نسخه دموی بازی در دسترس است.

آیا Octopath Traveler، با تحسین منتقدین همراه خواهد شد؟