زمان برروی رفتار و نوع دشمنان در Anthem تاثیرگذار خواهد بود

Anthem یک از بزرگترین عناوین علمی تخیلی پیش رو است که در سال آینده میلادی منتشر خواهد شد. به لطف طرفداران این بازی، هر روز شاهد انتشار جزییات زیادتری از آن هستیم.

  1. ۷ ماه،۳ هفته قبل
زمان برروی رفتار و نوع دشمنان در Anthem تاثیرگذار خواهد بود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال سازندگان در توییتی به سوال یکی از طرفدران مبنی بر تاثیر زمان بازی برروی دشمنان، پاسخ داده اند.

اخیرا یکی از کاربران در توییتی از مارک دارا (Mark Darrah) کارگردان ارشد Anthem، در مورد تغییرات زمان بازی و تاثیر آن بر نوع و رفتار دشمنان بازی پرسیده که مارک دارا در جواب او به تایید این موضوع که این تغییرات بر روی دشمنان تاثیر خواهد بود، پرداخت. بنابراین شما می توانید شاهد دشمنانی به مراتب متفاوت و خشمگین تر در طول شب باشید. تقریبا شبیه همان سیستمی که در بازی Dying Light دیدیم.

این بدان معناست که بعضی از موجودات را فقط می توان در یک بازه زمانی خاص در روز یا شب مشاهده کرد که رفتار آن ها با توجه به زمان مد نظر تغییر خواهد کرد.

دنیای Anthem بسیار پویا و زنده است و در تمام مدت با بازیکنان در تعامل می باشد. بعد از تایید تغییر رفتار دشمنان در ساعات مختلف روز و شب، ممکن است درباره ی اینکه چرخه ی روز و شب بازی چقدر به طول خواهد انجامید، سوالاتی داشته باشید. بنابر گفته بایوور (Bioware)، چرخه ی کامل روز و شب کمتر از یک ساعت می باشد. بنابراین شما زمان زیادی برای رفتن به منطقه ای امن و یا تهیه تجهیزات مناسب برای مقابله با دشمنان در اختیار خواهید داشت.

دنیای Anthem تاثیراتی برروی زره Javeling شما خواهد داشت. این یعنی اینکه اگر هوا گرم، سرد، مرطوب و یا خشک باشد بر روی زره شما تاثیرگذار خواهد بود اما این تاثیرات مزیت های تاکتیکی در اختیار شما قرار خواهند داد. همچنین شما می توانید با استفاده از زره خود به اعماق آب ها بروید؛ اما اگر مدت زیادی در آنجا بمانید، غرق خواهید شد. در طول بازی شما می توانید کلاس شخصیت خود را تغییر دهید.

عنوان Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.