تمامی محتوای اضافی بازی Earthfall رایگان خواهد بود

در جریان پخش زنده ی ماهانه ی شرکت مایکروسافت، استودیوی Holospark اعلام کرد که تمامی محتوای اضافی بازی Eartfall (به جز آیتم های تزئینی) که در آینده برای بازی منتشر می شوند، رایگان خواهد بود.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
تمامی محتوای اضافی بازی Earthfall رایگان خواهد بود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

امروز در جریان Inside Xbox، اعضای استودیوی Holospark اطلاعات جدیدی از بازی چندنفره ی خود و محتوای اضافی بازی، در اختیار بازی بازان قرار دادند.

آقای Collin Moore مدیر ارشد استودیو اعلام کرد که تمامی آنچه که در آینده برای بازی منتشر می شود، به صورت رایگان در اختیار بازی بازان قرار خواهد گرفت. این موضوع تمامی مراحل جدید و تمامی محتوای اضافی بازی که در آینده برای Earthfall منتشر می شود را در بر می گیرد.

آقای Moore گفتند که در آینده آیتم های تزئینی برای بازی عرضه خواهد شد که با پول حقیقی قابل خرید خواهند بود ولی این آیتم ها هیچ تاثیری در روند بازی و گیم پلی نخواهند داشت. به گفته ی ایشان، تیم سازنده ی بازی می خواهند که تمامی بازی بازانی که این عنوان را خریداری می کنند، بتوانند تا آخر به انجام بازی با دوستانشان بپردازند و عدم دسترسی به محتوای اضافی مانع تجربه ی کامل این عنوان برای بازی بازان نشود.

این خبر خوب تنها چند روز قبل از عرضه ی بازی منتشر شده است و می تواند تاثیر مثبتی برروی میزان فروش این عنوان داشته باشد. Earthfall جمعه ی این هفته در روز ۱۳ ام ژوئیه برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی با قیمت ۳۰ دلار عرضه خواهد شد.