احتمالاً نسخه جدیدی از سری The Witcher در دست ساخت است

استودیوی سی دی پراجکت رد قبلاً اعلام کرده بود که بازی The Witcher ۳: Wild Hunt آخرین نسخه از داستان گرالت (Geralt) خواهد بود.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
احتمالاً نسخه جدیدی از سری The Witcher در دست ساخت است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

با این حال، این آخرین بازی این مجموعه نخواهد بود که این استودیوی لهستانی بر اساس این جهان ساخته است.

تا به اینجای کار، سری The Witcher بیش از ۳۳ میلیون نسخه فروخته است و سی دی پراجکت رد اشتیاق زیادتری برای کسب درآمد از آن دارد.

آدام کیکینسکی (Adam Kiciński)، مدیرعامل استودیوی سی ی پراجکت رد (CD Projekt Red) Bankier.pl به این نکته اشاره داشت که احتمالاً شاهد بازی های زیادتری از جهان The Witcher باشیم. البته باید اشاره کنیم که منظور او بازی رومیزی و نقش آفرینی Gwent نیست.

استودیوی سی دی پراجکت رد در حال حاضر برروی یک پروژه دیگر به غیر از بازی Cyberpunk ۲۰۷۷ کار می کند که آمادگی صحبت درباره آن را ندارند. کیکینسکی در این باره ابراز داشت:

در حال حاضر به صورت کاملاً آگاهانه می خواهیم برروی Cyberpunk ۲۰۷۷ تمرکز داشته باشیم تا منابع و توجه بازی بازان را از بین نبریم.

او در ادامه اظهار داشت که «زمان صحبت درباره دومین پروژه این شرکت از راه خواهد رسید».

آخرین سوالی که از او در این مصاحبه پرسیده شد این بود: آیا سی دی پراجکت رد به توسعه The Witcher ۴ می اندیشد؟ کیکینسکی در جایگاه پاسخ به این پرسش گفت:

سه The Witcher نخست یک سه گانه بودند، بنابراین ما به راحتی نمی دانیم بازی بعدی را The Witcher ۴ بنامیم. البته این به این معنا نیست که که ما جهان The Witcher را که سال ها برروی آن کار کرده ایم را کنار خواهیم گذاشت. The Witcher یکی از دو سری بازی هایی ست که فعالیت های آینده شرکت ما برروی آن استوار شده است. متاسفانه امروز نمی توان چیز دیگری را فاش کنم.

انتظارات شما از The Witcher بعدی چیست؟ آیا فکر می کنید که مطابق با گزارش ها، سیری (Ciri) شخصیت اصلی بعدی این مجموعه خواهد بود؟