الی در بازی The Last of Us Part ۲ یک شخصیت همراه خواهد داشت

یکی از نکات ابهام انگیز The Last of Us Part ۲ این است که آیا شخصیت جوئل (Joel) که نقش اصلی نسخه اول این سری بود، در این بازی نیز حضور خواهد داشت یا خیر؟ گرچه بر اساس شایعات احتمالاً جوئل از وقایع نسخه اول نجات یافته اما پرسش اصلی این است که وی در نسخه دوم چه نقشی خواهد داشت؟ با این حال، نیل دراکمن (Neil Druckmann) در مصاحبه اخیرش ضمن بیان اینکه الی (Ellie) به شخص بالغ تری تبدیل شده اعلام کرد که وی در The Last of Us Part ۲ یک شخصیت همراه خواهد داشت؛ هرچند وی هیچ اشاره به این جوئل نداشت.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
الی در بازی The Last of Us Part 2 یک شخصیت همراه خواهد داشت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

نیل دراکمن، کارگردان The Last of Us Part ۲ در مصاحبه اخیرش با «بازفید» بسیار محتاطانه به این پرسش که آیا شاهد شخصیت های همراه برای الی در این بازی خواهیم بود یا خیر، پاسخ داد. وی ضمن تایید اینکه الی شخصیت اصلی این بازی خواهد بود اظهار داشت:

خب، الی یک شخصیت NPC بود (نسخه اول منظور است) اما او پروتاگونیست اصلی این داستان است و به همین جهت، بازی بازان کنترل الی را بر عهده خواهند داشت. اوم، با توجه به بازی که قبلاً ساخته ایم می توان به راحتی گفت که شخصیت های NPC متعددی در داستان این دنباله حضور خواهند داشت که البته آن را در دموی The Last of Us Part ۲ نشان نداده ایم.

گرچه دراکمن چیزی را در رابطه با بازگشت جوئل تایید نکرده اما قطعاً موافق هستید که حضور او در دنباله این بازی محبوب بسیار خوشایند و قابل قبول خواهد بود. حضور او در The Last of Us Part ۲ می تواند بار احساسی داستان را سنگین تر کند هرچند که دموی این عنوان در E۳ ۲۰۱۸ هیچ چیزی کم و کسر نداشت و نمی توان آن خرده گرفت.

ماه گذشته یکی از اعضای تیم توسعه این بازی اشاره کرد که احتمالاً یک شخصیت قابل بازی دیگر به غیر از الی وجود خواهد داشت که هنوز معرفی نشده است؛ بنابراین می توان به حضور جوئل امیدوار بود. امیلیا اسکاتز (Emilia Schatz)، طراح The Last of Us Part ۲ در این باره چنین گفت:

در حال حاضر ما تنها قادر به نمایش الی به عنوان شخصیت قابل بازی این عنوان بودیم. این قضیه می توان در آینده تغییر کند اما هنوز برای صحبت درباره آن آمادگی نداریم. من فکر می کنم هنوز موارد زیادی از این بازی وجود دارد که گفته نشده است.

بازی The Last of Us Part ۲ به صورت انحصاری برروی کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. متاسفانه هنوز تاریخ انتشار نهایی این بازی مشخص و اعلام نشده است. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، دراکمن در مصاحبه جدید خود اعلام کرد که موضوع اصلی The Last of Us Part ۲ درباره «نفرت» خواهد بود که از این نشانی می توانید به جزئیات زیادتری در این باره دست پیدا کنید.