روند توسعه Cyberpunk ۲۰۷۷ به خوبی پیش می رود اما راه زیادی تا عرضه دارد

بازی Cyberpunk ۲۰۷۷ به این زودی ها عرضه نخواهد شد اما این باعث نمی شود که اشتیاق بازی بازان به کسب اطلاعات زیادتر از آن کاهش یابد.

  1. ۶ ماه،۱ هفته قبل
روند توسعه Cyberpunk 2077 به خوبی پیش می‌رود اما راه زیادی تا عرضه دارد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

آدام کیکینسکی (Adam Kiciński)، مدیرعامل استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، در مصاحبه اخیر خود درباره این بازی و روند توسعه آن صحبت کرده است.

آداک کیکینسکی وب سایت لهستانی Parkiet درباره روند فعلی توسعه بازی Cyberpunk ۲۰۷۷ صحبت کرد. توسعه این بازی طبق برنامه ریزی قبلی پیش می رود اما هنوز کارهای زیادی مانده که باید انجام گردد.

در حال حاضر Cyberpunk ۲۰۷۷ در چه مرحله ای قرار دارد؟ این بازی در مرحله تولید قرار دارد. در حال حاضر تیمی متشکل از ۳۵۰ توسعه دهنده در حال کار برروی این بازی هستند – بزرگترین تیمی که تاکنون از استودیوی سی دی پراجکت رد برروی یک بازی کار کرده است. توسعه این بازی مطابق برنامه ریزی های قبلی پیش می رود اما هنوز کارهای زیادی مانده است که باید انجام شود چراکه ما برنامه های زیادی برای این عنوان داریم. انتظارات از این بازی نیز بسیار بالاست که پس از نمایش این بازی در E۳ ۲۰۱۸ نیز به وضوح معلوم بود. همه ما از این بابت بسیار خوشحالیم.

در ادامه از او پرسیده شد که چه زمانی اطلاعات زیادتری از این بازی منتشر خواهد شد. گرچه کیکینسکی به صورتی واضح در این باره صحبت نکرد، اما وی اطلاعات جالبی از کمپین تبلیغاتی و بازاریابی این بازی منتشر کرد و بیان داشت که زمان زیادی تا آشنایی بازی بازان با جهان این بازی مانده است. بنابر گفته های او، نمایش این بازی در E۳ ۲۰۱۸ تنها آغاز یک داستان طولانی است.

افشای برنامه های تبلیغاتی از دیدگاه بازاریابی خیلی منطقی نیست چراکه ما تاثیر شگفت زده کردن [علاقه مندان] را از دست خواهیم داد. کمپین تبلیغاتی این بازی نیز بسیار طولانی خواهد بود، برای اولین بار در طی سال های اخیر، ما طرفدارانمان را به یک جهان جدید خواهیم برد، ما باید این جهان را به طیف گسترده ای از بازی بازان نشان دهیم. نه تنها باید قوانین حاکم بر این جهان را اطلاع دهیم و یک تاریخ برای آن بسازیم، بلکه باید مخاطبان را به یک آگاهی کامل برسانیم.

وی در ادامه در خصوص سری بازی های محبوب The Witcher و آینده آن نیز صحبت کرد که از این نشانی می توانید به جزئیات زیادتری در این باره دست پیدا کنید.

بازی Cyberpunk ۲۰۷۷ در حال حاضر برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دست ساخت و توسعه قرار دارد. همانطور که مشخص شد، هنوز زمان زیادی به عرضه این بازی باقی مانده است.