جزییات جدیدی از Devil May Cry ۵ منتشر شد

نسخه ی فرعی DMC عنوان موفقی بود اما بسیاری از طرفداران نتوانستند آنطور که باید با Dante و Vergil ارتباط برقرار کنند.

  1. ۶ ماه،۱ هفته قبل
جزییات جدیدی از Devil May Cry 5 منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال چندی پیش شاهد معرفی Devil May Cry ۵ بودیم. عنوانی که با بازگشت سازندگان نسخه ی چهارم به این سری، انتظار نسخه ی فوق العاده از آن می رود. به تازگی اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر شده که جزییاتی از تعداد مراحل و شخصیت های قابل بازی در اختیار ما قرار می دهد.

شخصیت جدید Devil May Cry ۵ با نام V شناخته می شود و با توجه به اطلاعات منتشر شده به نظر می رسد که نام کامل او Vitale است. او می تواند با استفاده از جادو های مختلف دشمنان را از میان بردارد. هدف و مکانیک این شخصیت به نوعی در نقطه ی مقابل Dante و Nero قرار دارد. Vitale قهرمانی دور برد خواهد بود و تا حدودی به Lady شباهت خواهد داشت.

با توجه به جزییات جدید، Vitale قادر است تا ارواحی را به داخل بدن دشمنان احضار کند که این عمل باعث می شود تا آن ها از درون متلاشی شوند. از آنجایی که سری Devil May Cry دارای یک گیم پلی سریع است، دیدن به کاربردن جادو های مختلف که معمولا به زمان زیادی برای آماده شدن نیاز دارند، جالب خواهد بود و باید دید که این موارد چه تاثیری برروی گیم پلی خواهند داشت. در هر صورت به نظر می رسد که Vitale شخصیتی چالش برانگیز است و بازی کردن با او آسان نخواهد بود.

در حالی که هنوز اطلاعاتی از رابطه ی V با داستان بازی منتشر نشده اما بر اساس یک تئوری، او پسر Dante و Lady است. البته باید این موضوع که هنوز این تئوری به اثبات نرسیده را مد نظر داشت. در صورت انتشار جزییات زیادتر در این مورد آن ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

جزییات جدیدی از Devil May Cry 5 منتشر شد

بر اساس گزارشات منتشر شده، شما به هر ترتیبی که می خواهید می توانید با شخصیت های Nero ،V و Dante به بازی بپردازید. اما پیشنهاد می شود برای درک بهتر داستان، بازی را با Nero آغاز کنید و سپس آن را با V ادامه دهید و با Dante به پایان برسانید. بازی شامل ۳۱ مرحله خواهد بود که سهم هر شخصیت ۱۰ مرحله است و یک مرحله ی که مقدمه ای برای Nero است نیز در دسترس این شخصیت قرار خواهد گرفت. احتمالا این مرحله چیزی شبیه به یک بخش آموزشی برای آماده کردن بازیکنان برای گیم پلی بازی باشد. بسته های الحاقی برای Devil May Cry ۵ در نظر گرفته شده است اما تا زمان عرضه ی بازی، کار برروی آن ها آغاز نخواهد شد. در حالی که هنوز توسعه دهندگان این موضوع را تایید نکرده اند اما به نظر می رسد که شاهد عرضه ی نسخه ویژه ای از Devil May Cry ۵ خواهیم بود.

به گفته ی کپکام (Capcam) تمام خط های داستانی نسخه های قبلی با هم در ارتباط می باشند که پس از به پایان رسیدن آن، داستان جدید با حضور شخصیت های تازه ای روایت خواهد شد. Devil May Cry ۵ اولین نسخه از این سری است که به منظور طراحی هرچه واقعی تر شخصیت ها از مدل های واقعی استفاده کرده است. همچنین اولین نسخه ی سری با درجه ی سنی R۱۸+ خواهد بود.

Devil May Cry ۵ در تاریخ نامشخصی در سه ماه اول سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.