Metro Exodus | ابعاد منطقه ی نسخه ی آزمایشی بازی در E۳، از بزرگترین منطقه ی نسخه ی قبل ۲۰ برابر بزرگتر بود

از زمان نمایش بازی Metro Exodus تا به امروز، صحبت های زیادی از وسعت بازی و آزادی عمل در انجام مراحل شده است.

  1. ۶ ماه،۱ هفته قبل
Metro Exodus | ابعاد منطقه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی در E3، از بزرگترین منطقه‌ی نسخه‌ی قبل ۲۰ برابر بزرگتر بود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

با توجه به صحبت های اخیر آقای هیو بینون (Huw Beynon) مدیر بخش برندینگ شرکت دیپ سیلور ، به نظر می رسد نسخه ی جدید سری Metro، بسیار وسیع تر از نسخه های پیشین خواهد بود.

در جریان آخرین مصاحبه ای که با آقای بینون انجام شده است، از ایشان در باره ی ابعاد محیط های بازی Metro Exodus و مقایسه ی آن ها با نقشه ی نسخه های پیشین سری سوال شده بود. در جواب این سوال، آقای بینون بیان کردند که محیط مرحله ی نسخه ی آزمایشی بازی، ۲۰ برابر از بزرگترین مرحله ی بازی Metro Last Light بزرگتر است. نکته ی قابل توجه این است که مرحله ی نسخه ی آزمایشی در مراسم E۳، بزرگترین و وسیع ترین مرحله ی بازی نیست.

فکر می کنم بزرگترین مرحله ی نسخه ی پیشین یعنی Metro Last Light، ابعادی به اندازه ی ۲۰۰ متر در ۲۰۰ متر داشت. نسخه‎ی آزمایشی بازی که در E۳ حاضر بود، ۲۰ برابر بزرگتر از این مرحله بود. و این بزرگترین مرحله ی بازی نخواهد بود.

این موضوع بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد. با این وجود امیدواریم تیم توسعه دهنده موفق به ساخت محیطی متناسب با نیاز بازی شود تا بازی و محیط گسترده ی آن، احساس پوچی و بیهودگی را به مخاطب القا نکند. نسخه ی آزمایشی بازی در مراسم E۳، موفق شده است نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند و وعده ی یک بازی بسیار خوب را می دهد. این بازی در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه) برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.