پیوستن رونالدو به یوونتوس مشکلاتی برای FIFA ۱۹ به همراه داشته است

چندی پیش بود که در طی رویداد E۳ ۲۰۱۸ با انتشار تریلری به طور رسمی از FIFA ۱۹ رونمایی شد. همانطور که می دانید تصویر کریستیانو رونالدو با پیراهن رئال برروی جلد بازی قرار دارد.

  1. ۶ ماه،۱ هفته قبل
پیوستن رونالدو به یوونتوس مشکلاتی برای FIFA 19 به همراه داشته است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال با پیوستن غیر منتظره ی این ستاره ی پرتغالی به تیم یوونتوس، مشکلاتی برای الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به وجود آمده است.

همیشه این تغییرات ناگهانی تیم ها، مشکلی بزرگ برای عناوین ورزشی بوده و از آنجایی که الکترونیک آرتس در تمام کمپین تبلیغاتی خود از تصویر رونالدو با پیراهن رئال استفاده کرده، این موضوع مشکلات بسیاری برای این ناشر به همراه داشته است.

اگرچه باشگاه رئال رسما از انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس خبر داد اما شایعات پیرامون این انتقال بسیار قبل تر از تایید رسمی در بین رسانه های مختلف پخش شده بود. با این حال الکترونیک آرتس به این شایعات توجهی نکرد و به تبلیغ بازی خود با پیراهن رئال پرداخت.

این دقیقا همان مشکلی است که سال گذشته با جدایی نیمار از بارسلونا برای PES ۲۰۱۸ به وجود آمد اما در هر صورت او با لباس کاتالان ها بر روی جلد بازی حاضر شد. شرکت ۲K هم با اینگونه اتفاقات بیگانه نیست اما آن ها از این موضوع درس گرفته اند و امسال فقط از صورت لبرون جیمز در NBA ۲K۱۹ استفاده کرده اند تا در صورت جدایی احتمالی او، مشکلی برای این استودیو پیش نیاید.

الکترونیک آرتس مجبور به تغییر کمپین تبلیغاتی خود و همچنین تغییر پیراهن رونالدو به پیراهن یوونتوس است. البته این موضوع کار چندان دشواری به نظر نمی رسد. تنها مشکل بزرگ مربوط به بخش Journey است؛ جایی که شما باید برای به دست آوردن لیگ قهرمانان اروپا به رونالدو در رئال بپیوندید. حال باید دید که آیا الکترونیک آرتس در این فرصت کوتاه باقی مانده به انتشار بازی، تغییراتی در این بخش ایجاد می کند یا خیر.

FIFA ۱۹ در تاریخ جمعه ۶ مهر ماه ۱۳۹۷ ( ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.