The Gardens Between به نینتندو سوییچ راه خواهد یافت + تاریخ انتشار و تریلر جدید

سال گذشته و در جریان رویداد Paris Games Week ۲۰۱۷ بود که برای اولین بار شاهد نمایش بازی The Gardens Between بودیم.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
The Gardens Between به نینتندو سوییچ راه خواهد یافت + تاریخ انتشار و تریلر جدید
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

طی آن مراسم مشخص شد که این بازی تنها برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دست توسعه قرار دارد و خبری از پلتفرم های دیگر نبود. حال اما ضمن اعلام بازه ی زمانی تاریخ انتشار این بازی، حضور او برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز تایید شده است.

The Gardens Between عنوانی معمایی است که توسط استودیوی استرالیایی وکسل ایجینتس (The Voxel Agents) در دست توسعه قرار دارد. مدتی پیش این استودیو با انتشار تریلری اعلام کرد که بازی The Gardens Between تا پایان سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های مقصد منتشر خواهد شد. با این که تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نشده است اما انتظار می رود که در سه ماهه ی سوم سال جاری میلادی در دسترس بازی بازان قرار بگیرد.

همچنین آقای سایمون جاسلین (Simon Joslin) یکی از بنیان گذاران استودیو وُکسل ایجینتس نیز توضیحاتی درباره ی این عنوان ارائه کرده است:

The Gardens Between قدردانی از دوستی های دوران کودکی ما است که به نظر می رسید به اندازه ای بزرگ هستند که هرگز شکسته نخواهند شد. ما هنگام ساخت روایت The Gardens Between از کودکی خودمان الهام گرفتیم. ما می خواستیم به چیزی مرتبط، آشنا و خاطرانگیز دست یابیم. جادوی کودک بودن زودگذر است اما داستان آرینا (Arina) و فرندت (Frendt) این افسون را در بسته ای فوق العاده جمع آوری کرده است.

در ادامه می توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید:

The Gardens Between به نینتندو سوییچ راه خواهد یافت + تاریخ انتشار و تریلر جدید