اطلاعات جدیدی از بازی God Eater ۳ منتشر شد

به تازگی، اطلاعات جدیدی از بازی God Eater ۳ منتشر شده است که را بیش از پیش با این بازی مورد انتظار، آشنا خواهد کرد. جزئیات زیادتر در ادامه مطلب قابل مطالعه است.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
اطلاعات جدیدی از بازی God Eater 3 منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بازی God Eater ۳، در دسته عناوین نقش آفرینی ژاپنی قرار می گیرد که قرار است در سال جاری، توسط شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) در اروپا و ژاپن عرضه شود.

حال، اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شده است که در ابتدا شخصیت های جدید بازی را به ما معرفی خواهد کرد. در ابتدا، شخصیت Zeke Pennywort معرفی شد که در واقع در دسته شخصیت های مثبت بازی قرار می گیرد. وی از کودکی زندگی سختی را تجربه کرده و همیشه مرگ را در چند قدمی خود حس کرده است. از ویژگی های شخصتی او می توان به باوفا بودن و کمک کردن به افراد دیگر اشاره کرد. از سویی دیگر، آراگامی ها حضور دارند که دشمن های اصلی حاضر در بازی محسوب می شوند. آراگامی ها از نسخه های قبلی در این وجود دارند اما یک آراگامی تازه به بازی افزوده شده است که بارباریوس (Barbarius) نام دارد. این شخصیت هم در حمله و هم در دفاع می تواند برای بازیکنان دردسر ساز شود. وی دارای یک زره نقره ای قدرتمند است که در برابر حملات و ضربات کاربران، بسیار مقاوم است. از سویی دیگر در بخش تهاجمی بارباریوس، او از یک نیزه بلند برخوردار است که به لطف آن، می تواند از نقطه ی کور، به بازیکنان آسیب بزند. همچنین این نیزه می تواند مثل یک دریل عمل کند یا حتی یک دیوار یخی بر زیر پاهای شخصیت اصلی بازی ایجاد کند.

بعد از اطلاعاتی در رابطه با شخصیت های بازی، جزئیاتی از قابلیت های جدید گیم پلی بازی منتشر شد. یکی از این قابلیت ها Burst Plugin نام دارد و در جریان آن، ویژگی Burst سلاح God Arc قابلیت شخصی سازی پیدا می کند و امکانات جدیدی برای تقویت آن، اضافه می شود. از سویی دیگر این قابلیت، زره ها و سلاح های کاربران را قدرتمند تر خواهد کرد. البته از آن جایی که ویژگی های هر شخصیت درون بازی، با دیگری متفاوت است، Burst Plugin هم بر روی هر فرد نتیجه ای خاص را ارائه می دهد و تفاوت در آن دیده می شود.

دیگری، Instant Skills نام دارد و بازیکنان برای به دست آوردن آن، می بایست تمامی مراحل و ماموریت های بازی را با موفقیت به پایان برسانند. این قابلیت این اجازه را به شخصیت بازی خواهد داد تا قدرت سرعت و برش خود را افزایش داده و استقامت خود را بالاتر ببرد. همچنین به واسطه این مهارت، قدرت کلی God Arc به استفاده از Abandoned God Arc، تقویت خواهد شد.

هنوز تاریخ انتشار دقیق بازی God Eater ۳ مشخص نیست، اما می دانیم که این بازی در سال جاری میلادی، برای پلتفرم های رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.