Vampyr بیش از ۴۵۰ هزار نسخه فروش داشته است

حدود یک ماه از انتشار بازی جدید استودیو دونت ناد (Dontnod) یعنی Vampyr می گذرد. عنوانی که با بازخورد های نسبتا خوبی از سوی منتقدان و بازیکنان رو به رو شد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
Vampyr بیش از ۴۵۰ هزار نسخه فروش داشته است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال به تازگی آماری از میزان فروش یک ماه Vampyr منتشر شده و بنابر گفته ی فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) این عنوان بیش از ۴۵۰ هزار نسخه فروش داشته است.

فوکوس هوم اینتراکتیو اعلام کرد که فروش جهانی Vampyr از مرز ۴۵۰ هزار نسخه عبور کرده است. این بازی موفق شده تا پس از هفته ی اول انتشار در صدر پر فروش ترین عناوین کشور های فرانسه، بریتانیا و آلمان قرار بگیرد.

هزینه ی ساخت و توسعه ی Vampyr چیزی بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون یورو تخمین زده می شود. در اوایل ماه نوامبر ۲۰۱۷ میلادی فوکوس هوم اینتراکتیو اعلام کرد که در صورت فروش ۵۰۰ هزار نسخه ای برروی همه ی پلتفرم های مقصد، بازی به سود دهی خواهد رسید و در صورت فروش یک میلیون نسخه می توان از Vampyr به عنوان یک موفقیت تجاری یاد کرد.

می توانید صحبت های اسکار گیلبرت (Oskar Guilbert) مدیر عامل استودیو دونت ناد در این خصوص را در قسمت زیر مشاهده کنید.

ما بسیار افتخار می کنیم، چراکه از زمان انتشار جدیدترین ساخته ی ما، عده بسیاری از بازیکنان به تجربه ی آن پرداخته اند. ما از این موفقیت تجاری در ساخت عناوین بعدی خود استفاده خواهیم کرد.

هفته ی گذشته بود که استودیو دونت ناد اولین بهینه ساز Vampyr را منتشر کرد که می توانید از این قسمت به مطالعه جزییات آن بپردازید.

Vampyr هم اکنون در دسترس کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی قرار دارد.