تصویر مرموزی در صفحه ی رسمی توییتر Borderlands منتشر شد | Borderlands ۳؟

همیشه از Borderlands به عنوان یک سری موفق یاد می شود. سری که مد ت هاست عده ی زیادی از بازیکنان امیدوار به معرفی نسخه ی سوم آن هستند.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
تصویر مرموزی در صفحه‌ی رسمی توییتر Borderlands منتشر شد | Borderlands 3؟
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

امیدی که شعله ‍ های آن با عدم نمایش بازی در E۳ ۲۰۱۸ رو به خاموشی رفت. حال با انتشار تصویر جدیدی در صفحه ی رسمی توییتر Borderlands، شایعات زیادی پیرامون انتشار نسخه سوم به گوش می رسد. آیا این تصویر خبر از Borderlands ۳ می دهد؟

صفحه ی رسمی توییتر Borderlands تصویری منتشر کرده که متن زیر به همراه آن آمده است.

این بامزه است که فکر می کنید شما قهرمان این ماجراجویی کوچک هستید، اما در واقع نیستید. به Pandora خوش آمدید.

در حالی که این پست به Pandora اشاره می کند اما تصویر منتشر شده اصلا شباهتی به آن ندارد. این موضوع باعث ایجاد گمانه زنی های مبنی بر اینکه Borderlands ۳ در Pandora جریان نخواهد داشت، شده است. اینکه این تصویر به Borderlands ۳ اشاره دارد یا خیر موضوعی قابل بحث می باشد. اما چیزی که روشن است عطش طرفدران برای انتشار نسخه ی سوم می باشد. با توجه به اینکه مدت هاست خبری از این تایید نسخه ی بعدی منتشر نشده، به نظر می رسد که طرفدران سزاوار حداقل یک تریلر معرفی برای نسخه ی سوم باشند. می توانید تصویر منتشر شده را در قسمت زیر مشاهده کنید.

تصویر مرموزی در صفحه ی رسمی توییتر Borderlands منتشر شد | Borderlands 3؟

در جدیدترین اخبار مربوط به این سری می توان به لیست شدن Borderlands ۳ توسط فروشگاه آمازون ایتالیا اشاره کرد که می توانید از این قسمت به مطالعه جزییات آن بپردازید.