تعیین مدت زمان گیم پلی Dying Light ۲ غیرممکن است

در E۳ امسال بود که استودیو لهستانی تکلند (Techland)، سازنده آثاری چون Dead Usland و Call of Juarez، نسخه ی جدید بازی محبوب Dying Light را معرفی کرد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
تعیین مدت‌ زمان گیم‌پلی Dying Light 2 غیرممکن است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در نمایش این نسخه شاهد تغییرات اساسی نسبت به شماره ی نخست آن بودیم و به نظر می رسید بازی زیادتر از المان های نقش آفرینی برخوردار شده است.

یکی از این تغییرات امکان انتخاب دیالوگ و تصمیم گیری بود که به واسطه ی آن محیط تنوع و تفاوت بسیاری پیدا می کند و تجربه بازی برای هر بازی باز متفاوت خواهد بود. اثر این انتخا ب ها پا را فراتر گذاشته و طبق گفته ی تکلند، برای هر بازی باز چه در تجربه ی تکنفره و چه در همکاری چندنفره در بازی، نمایشی منحصر به فرد و متفاوت رقم خواهد زد.

مدت زمان فعالیت تکلند تا تهیه ی محصول نهایی برروی این بازی مشخص نیست، با این حال تایمون اسمکتالا (Tymon Smektala) یکی از اعضای شناس تکلند و طراح ارشد این استودیو در مصاحبه ای با وبسایت گیمینگ بولت (Gaming Bolt) اظهار داشت:

غیرممکن است در چنین بازی ای بتوانیم مدت زمان دقیقی برای گیم پلی آن بیان کنیم. من می توانم عددی به شما بگویم اما آن تنها مربوط به یکی از راه های انجام بازی و احتمالات است. شما می توانید آن را در ۱۵ ساعت تمام کنید و کس دیگر ممکن است در ۵۰ ساعت بازی را به اتمام برساند؛ ولی از راهی متفاوت با یکدیگر. شما حتی بیش از این تنوع را تجربه خواهید کرد. به خاطر تنوع در نسخه های متفاوت جهان بازی. به خاطر راه هایی که روایت بازی براساس تصمیمتان شما را قرار خواهد داد. و در نهایت با موارد متفاوتی که ما در بخش چندنفره و مولتی پلیر بازی قرار داده ایم، شما با ۶۰ دلار تنوع زیادی را تجربه خواهید کرد.

اعضای استودیو هم اکنون توانایی روشن سازی کامل و دادن اطلاعات دقیق به ما نیستند؛ اما با این اوصاف به مخاطبان خود اطمینان می دهند که پولی که صرف خرید اثرشان می کنند، ارزش آن را دارد. در ادامه، آقای اسمکتالا در مورد مبارزات بازی نیز اطلاعاتی ارائه داد که طبق آن، در نسخه ی دوم نیز مبارزات با تمرکز زیادتر بر درگیری های فیزیکی و رودر رو با دست و سلاح های سرد دنبال خواهد شد، همان طور که در شماره نخست آن دیده بودیم.

روشن است که طرفداران همانند شماره نخست سری، انتظار حضور سلاح هایی چون کمان را برای بهبود بخشیدن به گیم پلی بازی دارند؛ با این حال تصور می شود که همانند نسخه ی قبلی اسلحه های گرم نیز در محیط حضور دارند که طبق تجربه، استفاده از آن ها به دلیل جلب توجه زامبی ها توصیه نمی شود.

Dying Light ۲ در تاریخ نامعلومی با احتمال سال آینده برای پلتفرم های مقصد پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.