جزئیات جدید از داستان و مکانیزم های گیم پلی عنوان Anthem منتشر شد

بعد از نمایش کامل گیم پلی بازی در E۳ ۲۰۱۸، اطلاعات بسیاری از Anthem، عنوان نقش آفرینی آنلاین در دست توسعه بایوور (BioWare) منتشر شده است.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
جزئیات جدید از داستان و مکانیزم‌های گیم‌پلی عنوان Anthem منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

از جمله این اطلاعات می توان به امکان برقراری روابط عاطفی در آینده، چشم انداز کلی بازی و حتی تعداد نفراتی که در روند توسعه چنین پروژه عظیمی همکاری داشته اند، اشاره کرد.

اما یکی از موضوعات مهم در هر بازی، نحوه درهم تنیدگی داستان با تجربه ما از بازی می باشد و حال به لطف حضور دوباره مارک دارا (Mark Darrah) در توییتر، اطلاعاتی از تاریخچه بازی به همراه برخی جزئیات کلیدی دیگر در مورد مکانیزم های گیم پلی ارائه شده است.

مارک دارا بار دیگر با انتشار جزئیاتی زیادتر از بازی در دست ساخت Anthem، طوفانی در توییتر به پا کرده است. اما این بار جاناتان وارنر (Jonathan Warner)، کارگردان بازی نیز به او ملحق شده است.

یکی از جالب ترین جنبه هایی که این دو به اشتراک گذاشته اند، انتشار اطلاعاتی در مورد بنیان گذار Fort Tarsis است که به نوعی مسکن اصلی بازی بازان در این بازی به شمار می رود. طبق گفته های دارا، ژنرال هلنا تارسیس (Helena Tarsis) این مکان را تاسیس کرده است که دلیل نام گذاری آن به Fort Tarsis نیز همین موضوع بوده است. این قضیه منطقی به نظر می رسد و انتظار می رود که سایر جزئیات داستانی بازی نیز به همین دقت و ظرافت باشد و در سراسر نقشه بازی شاهد چنین جزئیات ظریفی در داستان بازی باشیم.

اما برای کسانی که قصد دارند با دوستان خود به تجربه بازی بپردازند نیز خبر خوبی داریم. مشخص شده است که در جریان بازی، دوستان هم تیمی شما می توانند سلامتی شما را احیا کنند. اما کسانی که مایل به تجربه بازی به صورت انفرادی هستند نیز نگران نباشند؛ قابلیت تجربه بازی به صورت تک نفره و دوباره ظاهر شدن (respawn) نیز در بازی وجود دارد.

اما یکی دیگر از جزئیات بازی که به آن اشاره شده این است که بازی بازان باید در مورد المان های هجومی که به کار می گیرند هوشیار باشند چرا که برخی از آن ها ممکن به دوستان شما آسیب برساند و این بدین معنی است که امکان آسیب زدن به متحدان خود در بازی وجود دارد . این موضوع باعث می شود که کنترل زیادتر برروی محیط پیرامون، در پیشرفت کلی شما در روند کلی بازی بسیار حیاتی باشد.

اما کسانی که برروی رایانه های شخصی به تجربه بازی می پردازند، به زودی از مشخصات سیستم مورد نیاز برای بازی مطلع خواهند شد. با انتشار این اطلاعات، مشخص خواهد شد که بازی از نظر گرافیکی در چه محدوده ای قرار دارد. از آنجا که بازی بسیار بزرگ است و بافت های محیطی آن نیز بسیار سنگین به نظر می رسند، احتمالا بسیاری از دارندگان رایانه های شخصی برای تجربه بازی در بالاترین تنظیمات گرافیکی، ناچار به ارتقای سیستم خود خواهند شد.

بازی تا زمانی که انتظار عنوانی مشابه Mass Effect را از آن نداشته باشید، قطعا لذت بخش خواهد بود. همچنین بازی بازانی که معمولا به صورت انفرادی به تجربه بازی ها می پردازند، قطعا به تجربه بازی تیمی در این عنوان تشویق خواهند شد. اما نکته مهم این است که این بازی یک آی پی کاملا جدید است و نباید انتظار یک Mass Effect را از آن داشت. اخیرا تریلری ۲۰ دقیقه ای از گیم پلی بازی نیز منتشر شد که برای آشنایی زیادتر با این عنوان می توانید در این آدرس آن را مشاهده فرمایید. همچنین به تازگی جزئیاتی از گیم پلی بازی منتشر شده که خبر آن را می توانید در اینجا دنبال کنید.

بازی Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.