سازندگان Octopath Traveler فقط برروی عناوین سوییچ کار نمی کنند

Octopath Traveler، عنوان نقش آفرینی ژاپنی منحصر به فردی که توسط اسکوئر انیکس (Square Enix) توسعه یافته، کمتر از ۲۴ ساعت دیگر منتشر خواهد شد؛ با این وجود به نظر می رسد تیم سازنده بازی برنامه ای برای استراحت کردن ندارد چرا که عناوینی متعددی توسط این تیم، در دست توسعه قرار دارند.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
سازندگان Octopath Traveler فقط برروی عناوین سوییچ کار نمی‌کنند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ماساشی تاکاشی (Masashi Takashi ) تهیه کننده Octopath Traveler در مصاحبه ای با Eurogamer اظهار داشت که اگرچه تیم (که حال در راستای موفقیت عنوان Bravely Default، به بخشی ویژه در اسکوئر انیکس تبدیل شده است) برروی عنوان Octopath Traveler کار کرده، با این وجود آن ها فقط برروی عناوین نینتندو سوییچ کار نمی کنند. در ادامه صحبت های او را در این زمینه می خوانید:

بله ما برروی عنوان Octopath Traveler کار کردیم و در حال کار برروی عناوینی دیگری برای نینتندو سوییچ هستیم؛ اما این بدان معنا نیست که ما فقط در حال کار برروی عناوین سوییچ هستیم.

ماساهی تاکاشی همچنین در مورد آینده تیم توسعه دهنده Octopath Traveler صحبت کرده و اظهار داشت که تمایلی برای بازگشت به سری Final Fantasy ندارد. او همچنین به این موضوع اشاره کرد که اغلب از او درخواست می شود نسخه بازسازی شده ای از Final Fantasy VI بسازد اما از آنجا که وظیفه او خلق ایده های جدید است، این اتفاق رخ نخواهد داد:

اگر بخواهم حقیقت را بگویم، من هیچ قصد و تمایلی برای بازگشت به سری Final Fantasy ندارم. بعد از تقسیم شدن استودیو من، اسکوئر انیکس به ما گفت که آی پی های جدید خلق کنید. هیچ نیازی وجود ندارد و هیچ قصدی هم نداریم که به Final Fantasy برگردیم. افراد زیادی از ما درخواست می کنند که یک نسخه بازسازی شده از Final Fantasy ۶ بسازیم؛ با این وجود وظیفه من خلق ایده های جدید است.

Octopath Traveler فردا ۲۲ تیر ماه مصادف با ۱۳ ژوئیه سال جاری میلادی به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.