تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Spyro Reignited Trilogy منتشر شد

سری Spyro را می توان یکی از بازی های خاطره انگیز کنسول پلی استیشن ۱ و یکی از تجربه های لذت بخش آن نسل به شمار آورد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Spyro Reignited Trilogy منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال اکتیویژن با انتشار عنوان Spyro Reignited Trilogy، قصد دارد خاطرات آن دوره را برای بازی بازان دوباره زنده کند.

اکتیویژن که سابقه ی بسیار خوبی در باز سازی بازی های خاطره انگیز پلی استیشن یک و عرضه ی آن ها برای پلتفرم های مختلف دارد، این بار بعد از کِرَش به سراغ یکی دیگر از مجموعه های محبوب و خاطره انگیز یعنی سری Spyro رفته است. اکتیویژن در ماه مه از بازی Spyro Reignited Trilogy رونمایی کرد. این بازی در واقع شامل مجموعه ای از بازی های سری Spyro  است که برای کنسول های نسل هشتم باز سازی شده اند. جالب است بدانید پیش فروش این بازی  حتی از انتظارات سازندگان نیز فراتر رفته است و به نظر می رسد قرار است موفقیت یکی از دیگر سری های محبوب اکتیویژن یعنی Crash Bandicoot را تکرار کند.

حال به تازگی استودیوی پلی استیشن آندرگراند تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Spyro Reignited Trilogy منتشر کرده است که در این تریلر، شاهد بخش هایی از گیم پلی نسخه ی دوم این سری یعنی Spyro ۲: Ripto’s Rage هستیم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Spyro Reignited Trilogy منتشر شد

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

از بازی های موجود در مجموعه Spyro Reignited Trilogy می توان به Spyro ۲: Ripto’s Rage ، Spyro ۲: Ripto’s Rage و Spyro: Year of the Drago اشاره کرد. این مجموعه در تاریخ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ( ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه می شود