بازی بروسلی در جنگ ستارگان ! + فیلم

در این کلیپ بازسازی شده از فیلم خشم اژدها، «بروس لی» مجهز به یک نانچیکوی لیزری به جنگ مردی می‌ رود که مجهز به شمشیر لیزری جنگ ستارگان است.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
لینک های دانلود: mp4 (۶٫۴ MB) webm (۲٫۶ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) بر اساس ویدئوها و فیلم‌ های پر شماری که از «بروس لی»، این استاد هنرهای رزمی دیده‌ایم می‌دانیم که او نه تنها در نبرد تن به تن بسیار مهارت داشت، بلکه در استفاده از انواع سلاح سرد هم چیره دست بوده است. اما در ذهن افرادی که علاقه مشترک به «بروس لی» و مجموعه فیلم‌ های جنگ ستارگان دارند همواره این سوال وجود داشته که او در مواجهه با "lightsaber" یا همان شمشیرهای لیزری جنگ ستارگان چگونه به نبرد می‌پرداخت.

 البته متاسفانه «بروس لی» عمر کوتاهی داشت و سال 1973 در سن 32 سالگی رخت از دنیا بست؛ بنابراین هرگز این فرصت پیش نیامد که هنر رزمی او را در ترکیب با جلوه‌های پیشرفته‌ی سینمایی تماشا کنیم. 

اما به تازگی «پاتریک نَن» (Patrick Nan) یکی از فعالین عالم یوتیوب به این فکر افتاد که رویای علاقمندان را تحقق بخشد. او برای این منظور سکانس‌هایی از فیلم «خشم اژدها» (Fist of Fury 1972) را انتخاب کرد و به طرزی ماهرانه با جلوه‌های کامپیوتری، حریف تن به تن «بروس لی» را به شمشیر لیزری جنگ ستارگان مجهز ساخت. «پاتریک» حتی پا را فراتر نهاد و نانچیکوی معروف بروس لی را هم لیزری کرد.