الن شانمن فیلم نامه ی فیلم The Hidden Girl را می نویسد

پایگاه خبری ددلاین (Deadline) گزارش کرده است که الن شانمن (Ellen Shanman) قرار است تا فیلم نامه ای براساس داستان The Hidden Girl «دختر پنهان» نوشته ی کن لیو (Ken Liu) بنویسد.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
الن شانمن فیلم‌نامه‌ی فیلم The Hidden Girl را می‌نویسد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

استودیو ۸ (Studio ۸) دو سال پیش، موفق شد تا حق ساخت یک فیلم از روی داستان The Hidden Girl را به دست آورد. براساس توصیفاتی که تاکنون از این فیلم شده است، احتمالا این فیلم ترکیبی از فیلم های Crouching Tiger, Hidden Dragon «ببر خیزان، اژدهای پنهان» و Interstellar «میان ستاره ای» است. در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

شانمن اخیرا فیلم نامه ای براساس کتاب پرفروش دختران جاسوس Gallagher Girls، برای کمپانی پارامونت (Paramount) نوشت. همچنین او در کارنامه ی خودش کارهای دیگری نیز دارد، مانند نوشتن فیلم نامه ی انیمه ی سریالی Tiger & Bunny، همچنین رمان بزرگسالان The Brokenhearted و همچنین کتاب غیرداستانی Nothing Daunted. شانمن برای کار بر روی کتاب The Hidden Girl کن لیو، باید بر روی داستانی تمرکز کند که از افسانه های چینی الهام گرفته است؛ در واقع او باید بر روی داستانی تمرکز کند که در آن گروهی از دختران قاتل حضور دارند و این دختران قدرت سفر و حرکت بین چند بعد را دارند.

همچنین الن شانمن به نویسندگی کتاب مشغول است و تاکنون دو رمان را نوشته است؛ این دو رمان، عنوان کتاب های Right Before Your Eyes و Everything Nice هستند.

از طرف دیگر، کن لیو در سال های اخیر به یکی از برجسته ترین و خلاق ترین نویسندگان سبک علمی تخیلی و فانتزی تبدیل شده است. اولین کتاب کن، رمان The Grace of Kings بود که اولین قسمت از سری داستان های فانتزی حماسی The Dandelion Dynasty است؛ همچنین این کتاب موفق به کسب جایزه ی لوکاس (Locus) شد. او متعاقبا نوشتن قسمت دوم این سری کتاب ها را آغاز کرد و رمان The Wall of Storms را منتشر کرد. شانمن نماینده ی UTA است و لیو نماینده ی کمپانی Cheng Caplan.

منبع: comingsoon