انتقام سخت آنجلینا جولی !

آنجلینا جولی در اقتباسی سینمایی از رمان «محفوظ» جیمز اسکات نقش یک مادر انتقام جو را ایفا می کند.

  1. ۵ ماه قبل
آنجلینا جولی انتقام می‌گیرد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

جولی علاوه بر بازی در نقش اصلی تهیه کننده این درام تاریخی هم خواهد بود. فیلمنامه «محفوظ» را آلیس برچ بر اساس رمانی می نویسد که تنها یک فیلمنامه سینمایی در کارنامه دارد و سال گذشته برای «بانو مکبث» نامزد جایزه بفتا و برنده جایزه بهترین فیلمنامه از جوایز فیلم مستقل بریتانیا شد.

رمان «محفوظ» سال ۲۰۱۴ از سوی انتشارات هارپرکالینز به بازار آمد و ماجرای آن در زمستان ۱۸۹۷ می گذرد. داستان درباره مامایی به نام اسلپث هاول است که به خانه بازمی گردد و می بیند شوهر و چهار فرزندش به شکلی وحشیانه کشته شده اند. او پیش از آنکه فرزند پنجمش کیلب را زنده بیابد، مورد اصابت یک گلوگه قرار می گیرد و حالا باید زنده بماند تا انتقام مرگ عزیزانش را در حیات وحش یخ زده از سه مرد قاتل بگیرد.

هنوز گزینه ای برای نشستن روی صندلی کارگردانی پروژه معرفی نشده است. جولی به تازگی بازی در قسمت دوم «ملفیسنت» را به پایان رسانده و این روزها درگیر نقش آفرینی در «کنار برو» مقابل دیوید اویلوو است.

شرکت ایپمرتیو اینترتینمنت که «محفوظ» را تولید می کند، سرمایه گذار پروژه سینمایی «قاچاقچی» به کارگردانیکلینت ایستوود و بازی ایستوود و بردلی کوپر است.