ظاهر متفاوت بانوی هنرپیشه در نقش پرستار + عکس

استودیو والت دیزنی پیکچرز، تریلر و پوستر دنباله فانتزی و موزیکال "ازگشت مری پاپینز" منتشر کرد. امیلی بلانت شخصیت اصلی فیلم است.

  1. ۵ ماه قبل
 عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بازیگران این سریال عبارتند از: امیلی بلانت، لین-منوئل میراندا، بن ویشا، امیلی مورتیمر و جولی والترز به همراه کالین فرث و مریل استریپ.

سینماگیمفا، راب مارشال کارگردان نامزد اسکار، و برنده جوایز امی و DGA، این فیلم را کارگردانی و تولید می کند. فیلم بازگشت مری پاپینز سه بچه جدید بانکس را نشان می دهد که پیکسی داویس، ناتانیل صالح و جوئل داوسون بازیگران آن هستند.

فیلم "بازگشت مری پاپینز"، لندن در عصر افسردگی را نشان می دهد و از هفت کتاب PL Travers برگرفته شده است. در این داستان، مایکل و جین بزرگ شده اند و مایکل و سه بچه او و خدمتکارشان، الن، را می بینیم که در Cherry Tree Lane زندگی می کنند. وقتی که مایکل از فقدان همسرش رنج می برد، مری پاپینز، پرستار بچه، وارد زندگی خانواده بانکس می شود و به همراه مشعل دان خوش بین خیابان، جک، از توانایی های جادویی خود برای بازگشت شادی و خوشحالی گم شده در زندگی شان کمک می گیرد. مری پاپینز نیز کودکان را با شخصیت های شاد و خنده داری مانند تاپسی آشنا می کند.

فیلم "بازگشت مری پاپینز" ۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۴ آذر ۹۷) اکران می شود.

111111